Студенттермен кездесу кеші
24 Ақпан 2015
Патриоттық сезімді күшейту, білім деңгейін көтеру, әлеуметтік статусты және тәртіптің этикалық нормаларын жоғарылату мақсатында №1 Жедел және шұғыл медициналық көмек кафедра қызметкерлерінің студенттермен №7 жатақханада «Дөңгелек стөл» түріндегі тәрбие жұмысы бағытындағы кездесуі өткізілді.
24 Ақпан 2015
19-21 ақпан 2015 жыл ҚММУ мейірбике ісі курсымен психология негіздері және коммуникативтік дағдылар каферасында «Денсаулық сақтау жүйесінде әлеуметтік жұмыс және әлеуметтік технологиялар» оқыту семинары өткізілді.
Түркияға академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша сапар
23 Ақпан 2015
Түркияның Ерзурум қаласының Ататүрік атындағы университетінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша «Жалпы медицина» мамандығының 4-курс студенттері С.Мурзағалиева, З.Төлеуова, Л.Мартыненко, Е.Галымов, А.Шунгулов "Хирургиялық аурулар" және "Акушерлік жəне гинекология" циклдарын оқып келдік.
Ынтымақтастық туралы меморандум
20 Ақпан 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина унивеситеті АҚШ Олбани университетімен академиялық, ғылыми және мәдени ынтымақтастық бойынша өзара түсіністік туралы меморандумға қол қойды. Жоо одан әрі ынтымақтастық үшін шетелдік әріптестермен шекарасын кеңейтіп келеді.
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Мемлекеттік «Саламатты Қазақстан» бағдарламасының аясында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Консультациялық-диагностикалық орталығы ашылды.
19 Ақпан 2015
Жаңа орталық мемлекеттік «Саламатты Қазақстан» бағдарламасының аясында облыс әкімдігі мен Денсаулық сақтау басқармасының қолдауымен құрылды. Ол бұрынғы облыстық перинаталдық орталық ғимаратында орналасқан.
«Жемқорлық – тұңғиыққа жол»
17 Ақпан 2015
Жемқорлық әрбір мемлекеттің түбіне жететін қатерлік ісік жарасы сияқты. Жемқорлықпен күресу әлемнің көптеген дамыған және дамушы елдеріне тән.
«Орталық Азия универитеттері және Еуропа университеттері» Эрасмус Мундус бағдарламасы
13 Ақпан 2015
2014-жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университеті «CASEU – central ASian and European Universities» жобасының Эрасмус Мундус бағдарламасының қатысушысы болды.
Қазіргі таңдағы тамақтанудың тиімді жолдары
13 Ақпан 2015
«Академиялық ұтқырлық» бағдарламасымен Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясынан келген студенттер «Қазіргі таңдағы тамақтанудың тиімді жолдары» атты тақырыпта іс-шара өткізді. Аталмыш шараны өткізудің негізгі мақсаты- қазіргі таңдағы тиімді тамақтану жолдарын ұсынып, дағдыға айналдыру болып табылады.
Академиялық ұтқырлық бағдарламасының. Klinikum Frankfurt (Oder) орындалуы Германия, 19.01.2015ж. – 06.02.2015ж.
13 Ақпан 2015
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Қарағанды Мемлекеттік медицина университетінің «Жалпы медицина» мамандығының «№1 Ішкі аурулар», «№2 Ішкі аурулар» және «№2 Хирургиялық аурулар» кафедрасы факультетінің студенттері Елеусизова Алина, Абильмажинова Айым және Есенбаева Гулфайрус Германияда «Klinikum Frankfurt (Oder)» клиникасында, дәрігерУльрих Битцтің жетекшісімен «Онкология/Гематология» және «Сүйек кемігі жасушаларының трансплантациясы» бөлімшелерінде «Онкология/Гематология» бойынша
Қазақ хандығының құрылғанына 550 жыл
13 Ақпан 2015
2015 жылы елімізде үлкен мерейтой өтеді – Қазақ хандығының пайда болуына 550 жыл. Бұл оқиғаға орай, телебағдарламалар өтеді, ғылыми конференциялар ұйымдастырлады, мақалалар жазылады. Біздің мақсатымыз - Отан тарихына студенттер қызығушылығын арттыру.