Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай
03 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 30 қарашасында Мейіргерлік білім беру мектебінің 101 КОМ топ студенттері топ жетекшісі Жакишева Гульбахрам Серіқызымен бірлесіп, Тұңғыш Президент күніне арналған «Елін сүйген, елі сүйген Елбасы» атты мерекелік ашық сынып сағатын өткізді.
Қыран қанатты ақын
03 Желтоқсан 2021
Қараша айының 17- ші жұлдызында Ж.Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасының ұйымдастыруымен қазақ поэзиясының аса көрнекті өкілі, халқымыздың дарынды ақыны Қасым Аманжоловтың 110-жылдағына арналған «Қыран қанатты ақын» атты дөңгелек үстел өткізілді.
Тәуелсіздік – жалпыға ортақ еңбек
03 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 2 желтоқсанында «Клиникалық фармакология және дәлелді медицина» кафедра оқытушылары Т.Л. Николаева және М.К. Кудеринова жетекшілігімен «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығының 3-007 және 3004 топ студенттері арасында ашық сабақ өткізілді, онда Тәуелсіздік жылдары денсаулық сақтаудың қалыптасуы талқыланды.
Қоян-қолтық ұрыстан чемпионат
02 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 27 қарашасында Қарағанды қаласында қоян-қолтық ұрыстан ұлдар мен қыздар арасында облыс чемпионаты өтті.
Біздің орталықтағы дене шынықтыру сәті
30 Қараша 2021
2021 жылдың 30 қарашасында Симуляциялық және білім беру технологиялар орталығында «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне 30 қадам» атты марафон аясында студенттер мен СББТО қызметкерлерінің қатысуымен тағы бір қадам дене шынықтыру минуты болып өтті.
Француз Республикасының Елшілігі делегациясының сапары
30 Қараша 2021
2021 жылы 22 қарашада Қарағанды медицина университетіне Франция Республикасының Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Жоғары Мәртебелі Дидье Канес мырза келді.
Мерейтойға арналған кездесу
30 Қараша 2021
2021 жылдың 26 қараша күні Мейіргерлік білім беру мектебінде куратор Омашева Жанар Мағауияқызының, 201 КЛД, 202 КЛД, 101 КОМ, 102 КОМ топ басшыларының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30-жылдығына арналған іс-шара өткізілді.
Ғылыми мақаланы қалай жазуға және плагиатқа жол бермеуге болады
30 Қараша 2021
26 қарашада Тілдерді дамыту орталығында көптілді студенттік ғылыми клубтың отырысы өтті.
АМУ студенттеріне арналған дәрістер мен тәжірибелік сабақтар
30 Қараша 2021
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің «Эпидемиология» модулі профессорының ассистенттері Н.О. Алышева мен М.М. Бейсекова «Астана медицина университеті» КеАҚ (АМУ) және «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ(ҚМУ) арасындағы академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында 2021 ж. 15.11. - 26.11. аралығында м.ғ. д., профессор А. А. Мусина басқаратын АМУ Қоғамдық денсаулық және эпидемиология кафедрасына барып қайтқан болатын.
Елбасы - ел тірегі
29 Қараша 2021
1 желтоқсан - Тұңғыш Президент күніне орай, 29 қараша күні Қарағанды медицина университетінің Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының ассистент-профессоры Абдрахманова Камшат Жақсылыққызы мен «Самұрық» » студенттік республикасының бастамасымен Медицина мектебінің 1 курс студенттеріне «Елбасы- ел тірегі» атты іс-шара өткізіліп,