Референдумға орай
23 Мамыр 2022
Жеңіс жарысы
19 Мамыр 2022
2022 жылы 13-14 мамырда Қарағанды қаласында «Шахтер» орталық стадионында ересектер арасында жеңіл атлетикадан облыстық жарыс өтті. Жарысқа Қарағанды облысының спортшылары қатысты. Жарыс қорытындысы бойынша «Жалпы медицина» мамандығының 4-037 тобының студенті Павел Овцынов 1500 және 3000 метр қашықтықтарда жеңімпаз атанды.
«Қазақстанда мейіргер ісінің дамуы. Қазіргі. Болашақта» Халықаралық форумы Нұр-Сұлтан қ.
17 Мамыр 2022
2022 жылғы 12-13 мамырда Нұр-Сұлтан қаласында ҚР ДСМ және «Парыз» қауымдастығы ұйымдастырған және медбикелер күніне арналған күндізгі форматта өткен «Қазақстанда мейіргер ісінің дамуы. Қазіргі. Болашақта» Халықаралық форум шеңберінде Салидат Қайырбекова атындағы Денсаулық сақтауды дамыту ұлттық орталығының, Қазақстан Республикасының медициналық жоғары оқу орындарының, жоғары медициналық колледждердің, медициналық ұйымдардың, қауымдастықтардың өкілдері 150-ден астам адам қатысты.
«Коронавирус пандемиясы: диагностикасы, емі және асқынулары» атты Еуразиялық конференциясы
13 Мамыр 2022
Ішкі аурулар кафедрасының қызметкерлері және «Пульмонология» мамандығы бойынша резиденттер 2022 жылғы 27-28 сәуірде Әзербайжанның Баку қаласында өткен «Коронавирустық инфекцияның пандемиясы: диагностикасы, емі және асқынулары» атты III Еуразиялық конференциясына қатысты.
«Softs kills: заманауи тиімді студенттің және болашақ маманның қажетті іскерліктері»
13 Мамыр 2022
«Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасының іс-шараларын жүзеге асыру аясында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы ҚҰАО Жастар ісі бөлімімін бірлесіп, «Жаңғыру жолы» атты тұрақты істейтін әдістемелік семинардың онлайн отырысын өткізді. 2022 жылдың 4 мамырында «Soft skills:
Отан қорғаушылар күніне орай жүгіру ұйымдастырылды
13 Мамыр 2022
7 мамыр күні Қарағанды медицина университетінің студенттері Б.Бейсенов атындағы ІІМ Академиясының курсанттарымен және "Спарта-Қарағанды" СӨС қауымдастығының белсенділерімен бірлесіп Отан қорғаушылар күніне арналған жеңіл атлетиканың бірі - жүгіруге қатысты.
Жеңіл атлетикалық эстафета
07 Мамыр 2022
2022 жылы 1 мамырда облыстық «Индустриальная Караганда» газетінің жүлделеріне арналған дәстүрлі 75-ші жеңілатлетикалық эстафета өткізілді.
Студенттік онлайн-конференция
07 Мамыр 2022
28 сәуірде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Морфология және физиология кафедрасында «Қалыпты және патологиялық жағдайдағы адамның эмбрионалдық дамуы» атты халықаралық ғылыми студенттік онлайн конференциясы өтті, онда Омбы мемлекеттік медицина университеті мен «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ-ның студенттері мен оқытушылары қатысты.
«Біз-әртүрліміз, біз-бірдейміз, біз-біргеміз»
06 Мамыр 2022
28 сәуір - Қарағанды медицина университетінде маңызды күн: тоғызыншы рет «Біз-әртүрліміз, біз-бірдейміз, біз-біргеміз» атты студенттік фестиваль өтті.
«Менің дінге деген көзқарасым» эссе байқауы
06 Мамыр 2022
«ҚМУ» КеАҚ тәрбие жұмысының кешенді жоспарын жүзеге асыру аясында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы 2022ж. 24.03 мен 2022ж. 25.04. аралығында, Жастар ісі бөлімімен бірлесіп «Менің дінге көзқарасым» тақырыбында эссе байқауын ұйымдастырып, өткізді.