Kemel Kasipker іріктеу турының жеңімпаздары Entrepreneurial MeetUp 2023 байқауына қатысты
01 Ақпан 2023
AlmaU қабырғаларында 20-22 қаңтар аралығында көптен күткен EM 2023 өтті. Іс-шара 3 күнге созылды, сол аралықта қатысушылар кәсіпкерлермен, бизнесмендермен, топ-менеджерлермен, стартаптардың негізін қалаушылармен және түрлі салалардың сарапшыларымен танысып, сөйлесе алды.Қарағанды медицина университетінің 11 білім алушысы мен 4 қызметкері EM 2023-ке қатысты.
Жеңіске толы жарыс
31 Қаңтар 2023
Қарағанды қаласында 2023 жылдың 21 қаңтарында дзюдодан ұлдар мен қыздар арасында ашық чемпионат өтті. Жарысқа 86 спортшы бағын сынап көрді.
ДЕНСАУЛЫҚ САҚТАУ МИНИСТРІ А.ҒИНИЯТ ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫНДА ХАЛЫҚПЕН КЕЗДЕСУ ӨТКІЗДІ
31 Қаңтар 2023
Денсаулық сақтау министрі Ажар Ғиният Қарағанды облысына жұмыс сапары барысында Қарағанды медицина университетінің базасында халықпен кездесу өткізді, оған 300-ден астам адам қатысты.
Спартакиада қорытындысы
26 Қаңтар 2023
Қарағанды медицина университетінде профессорлық-оқытушылар құрамы мен қызметкерлердің дәстүрлі XXXXVIII-ші Спартакиадасы аяқталды. Жабылу шеруінде "ҚМУ" КеАҚ қызметкерлері кәсіподағының төрағасы Н.Н. Наурызов құттықтау сөз сөйледі.
Біздің чемпион
26 Қаңтар 2023
Алматы қаласында 2023 жылы 16-17 қаңтарда Taekwondo ITF бойынша "Almaty Open" халықаралық турнирі өтті. Қарағанды медицина университетінің студенті Ш. Боронов 1002 Фармация тобы спарринг бағдарламасында 16-17 жас санатында 1 орын алды. Турнирдің ашылуында оныңОрал қаласынан келген қарсыласы мен кәсіби жекпе-жегі өтіп, жеңіске жетті.
Спорттық акробатика чемпионаты
26 Қаңтар 2023
Петропавл қаласында 2023 жылғы 12-17 қаңтар аралығында спорттық акробатикадан халықаралық Чемпионат өтті. Жарысқа Қазақстан, Ресей, Өзбекстан және Қырғызстан спортшылары қатысты. Қарағанды медицина университетінің студенті Андриевский Д. 106 аралас жұптар сайысында мейірбикелік білім беру мектебінің КОМ тобы 4 орын алды.
Халықаралық қатысуымен дөңгелек үстел «Жаңа Қазақстан: жаңғырту және жаңарту жолы» бағдарламасы аясында
17 Қаңтар 2023
"Жаңа Қазақстан: жаңғырту және жаңарту жолы" бағдарламасы аясында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының психологтары 13.01.2023 ж. "Mental health in New Kazakhstan" тақырыбында халықаралық қатысумен дөңгелек үстел өткізді.
Спартакиада қорытындысы
17 Қаңтар 2023
Қарағанды медицина университетінде оқытушылар мен студенттер арасында дәстүрлі түрде өткізілетін XXXXVIII-ші спартакиада өз мәресіне жетті. 4 күнге созылған спорт додасында қатысушылар белсенділік танытып, өздерін мықты қырларынан көрсетті. Спартакиада қорытындысы бойынша жүлделі орындарды мына комнадалар иеленді.
Неміс әріптестерінің оңалту бағдарламасын меңгерген
17 Қаңтар 2023
28.11.2022ж. бастап 8.12. 2022 ж. дейін Қарағанды ​​қаласының Медицина университеті мен Schmieder (Stiftung & Co.) KG (Германия) клиникасы арасындағы меморандум аясында «ҚМУ» КеАҚ неврология, психиатрия және реабилитология кафедрасының қызметкерлері профессор Шевелева Н.И. және ассистент-профессор Дубовихин А.А. тәжірибелік және теориялық білім алмасу мақсатында Клиникен Шмидерге барды.
Тәуелсіз елдің үздік мұғалімдері-2022
12 Қаңтар 2023
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ мейіргерлік білім беру мектебінің оқытушылары Жұмақаева Күлбан Нығметқызы мен Резина Дамеля Қайрадқызы «Тәуелсіз елдің үздік мұғалімдері-2022» республикалық байқауында жүлделі орындарға ие болғаны үшін марапаттар мен дипломдар алды.