Қарағанды қаласының әкімінің орынбасары ҚМУ-нің шетелдік студенттерімен маңызды кездесуі өтті
13 Маусым 2024
2024 жылдың 13 маусымында Қарағанды қаласының әкімінің орынбасары Ляззат Төкенқызы Ақылжанованың Қарағанды Медицина университетінің шетелдік студенттерімен маңызды кездесуі өтті.
Тұрақты даму мақсаттары бойынша үздіктер қатарында
13 Маусым 2024
Times Higher Education University Impact Rankings-2024 рейтингінің қорытындысы жарияланды. Қарағанды медицина университеті― ҚР медициналық жоғары оқу орындары арасында 1 орында, барлық қазақстандық жоғары оқу орындары арасында 3 орында және әлемнің жоғары оқу орындары арасында 800-1000 орында.
Жас ғалымдарға грант
10 Маусым 2024
«Дала шалфейі негізіндегі жаңа препараттың клиникаға дейінгі зерттеулері» жобасы жас ғалымдарға арналған конкурста грант ұтып алды.
Сарыарқаның сұлу табиғатына саяхат
06 Маусым 2024
2024 жылдың 24 - 26 мамыры аралығында аралығында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси-пәндер кафедрасы мен тарихи өлкетану үйірмесінің мүшелерімен ауданымыздың тарихи-географиялық көрікті жерлеріне саяхат жасады.
Қарағанды медицина университеті алғаш рет Times Higher Education University Impact Rankings-2024 рейтингіне енді
05 Маусым 2024
Бұл Біріккен Ұлттар Ұйымының (БҰҰ) Тұрақты даму мақсаттарына (ТДМ) сәйкес университеттерді бағалайтын әлемдегі жоғары оқу орындарының жаһандық рейтингі
31 Мамыр 2024
«Жаңа Қазақстан» тұжырымдамасының іс-шараларын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы ҚМУ жастармен жұмыс бөлімімен бірлесе отырып 2024 жылдың 28 мамырында «Қазақстан жастары: әлеуметтік-психологиялық ресурс мүмкіндіктері және олармен жұмыс істеу әдістері» тақырыбындағы «Жаңғыру жолы» тұрақты әдістемелік семинары өтті.
Қазақстан Республикасының Алтын Жұлдызы
30 Мамыр 2024
2024 жылғы 29 мамырда Астанада білім беру, денсаулық сақтау қызметкерлері, кәсіпкерлер мен қоғам қайраткерлері арасында қоғам мен ел экономикасының дамуына үлес қосқан республикалық байқаудың жеңімпаздары марапатталды.
Нәтижелі тәжірибе алмасу
29 Мамыр 2024
Қарағанды медицина университетінің ішкі аурулар кафедрасында SES бағдарламасы бойынша шетелдік әріптестерімен тәжірибе алмасу аясында профессор, медицина ғылымдарының докторы, нефролог-дәрігер Ульрих Кунцендорфтың сапары өтті.
Жұқпалы ауруларды талқылауға арналған алаң
29 Мамыр 2024
Қазақ ұлттық медицина университетінің тұңғыш ректоры С. Асфендияровтың туғанына 135 жыл толуына және ЖОО-ның 94 жылдығына орай ALMATY INFECTOLOGY халықаралық қатысуымен «Үлкен мегаполистің жұқпалы аурулары» ғылыми-практикалық конференциясы өткізілді.
Президенттің инклюзивті Денсаулық сақтау туралы жолдауын ғылым мен практикада іске асыру
27 Мамыр 2024
Алматы қаласында 2024 жылғы 24-25 мамырында «Клиникалық, эксперименттік неврологияның, нейрохирургияның және нейрофизиологияның өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.