Жұқпалы ауруларды талқылауға арналған алаң
29 Мамыр 2024
Қазақ ұлттық медицина университетінің тұңғыш ректоры С. Асфендияровтың туғанына 135 жыл толуына және ЖОО-ның 94 жылдығына орай ALMATY INFECTOLOGY халықаралық қатысуымен «Үлкен мегаполистің жұқпалы аурулары» ғылыми-практикалық конференциясы өткізілді.
Президенттің инклюзивті Денсаулық сақтау туралы жолдауын ғылым мен практикада іске асыру
27 Мамыр 2024
Алматы қаласында 2024 жылғы 24-25 мамырында «Клиникалық, эксперименттік неврологияның, нейрохирургияның және нейрофизиологияның өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.
Халықаралық зерттеу байқауының жеңімпазы «ЖЫЛ СТУДЕНТІ 2024»
24 Мамыр 2024
Петразаводск қаласында 2024 ж 15 мамырында «ЖАҢА ҒЫЛЫМ» ғылыми серіктестік орталығында «Publishers International Linking Association» ғылыми әдебиетті шығарушылардың халықаралық қауымдастығының мүшелері, Халықаралық ғылыми-зерттеу қауымдастығының ұйымдастыруымен «ЖЫЛ СТУДЕНТІ-2024» II Халықаралық білім беру және зерттеу байқауы өтті.
Студенттік онлайн-конференция
22 Мамыр 2024
15 мамырда "ҚМУ" КеАҚ морфология кафедрасында "Қалыпты және патологиялық адам эмбриональдық дамуы" атты Халықаралық ғылыми студенттік онлайн-конференция өтті
FOR21 жобасы аясындағы ынтымақтастық
22 Мамыр 2024
2024 жылдың 19 мамырында «Fostering the doctor of the 21st century: education for patient-centered communication» атты жобасы бойынша қорытынды кездесулер өтті.
10-шы AHLA халықаралық конференцияcs
21 Мамыр 2024
Денсаулық сақтау сауаттылығы бойынша 10-шы AHLA халықаралық конференциясындағы сәтті баяндама
«Бірлік жарысы» жартылай марафоны
04 Мамыр 2024
ВОП 6-039 тобының студенті Павел Овцынов 21,1 км қашықтыққа жүгіруде Астана қаласында өткен «Забег единства» жартылай марафонының күміс жүлдегері атанды.
Студенттер арасындағы дзюдодан Чемпионат
04 Мамыр 2024
Қарағанды медицинауниверситетінде студенттер үшін дзюдодан іріктеу чемпионаты өтті.
Дәстүрлі көктемгі кросс
03 Мамыр 2024
Өткен жексенбіде Орталық мәдениет және демалыс саябағында «Солнечная весна» жеңіл атлетикалық Көктемгі кросс өтті.
Олар медициналық университетке түсу туралы айтты
02 Мамыр 2024
Саран қ. мектептерінің 9 және 11 сынып оқушылары «ҚМУ» КеАҚ өкілдерімен кездесу барысында медициналық университеттегі оқу процесінің ерекшеліктері, студенттік өмірдің дәстүрлері туралы білді.