Олар медициналық университетке түсу туралы айтты

02 Мамыр 2024

Саран қ. мектептерінің 9 және 11 сынып оқушылары «ҚМУ» КеАҚ өкілдерімен кездесу барысында медициналық университеттегі оқу процесінің ерекшеліктері, студенттік өмірдің  дәстүрлері туралы білді.

Неврология, психиатрия және реабилитология кафедрасының оқытушысы  С.Т. Жанбырбаева мансапты дамыту орталығының маманы   А.Ж. Оразовамен бірлесіп медициналық жоғары оқу орнына түсу, «Медициналық-профилактикалық ісі», «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Фармация», «Мейіргерлік ісі» (жоғары білім) және «Биомедицина», «Жалпы медицина», «Педиатрия», «Стоматология» сияқты көптеген білім беру бағдарламалары бойынша дайындық туралы айтып берді.

Кездесу Саран қ. МҮ-дегі өзекті жұмыс орындарының Бос орындар жәрмеңкесінде өтті. Талапкерлер мен олардың ата-аналары университеттің тарихы, оның құрылымы, мектептер (факультеттер) туралы да білді.