Халықаралық зерттеу байқауының жеңімпазы «ЖЫЛ СТУДЕНТІ 2024»

24 Мамыр 2024

Халықаралық зерттеу байқауының жеңімпазы

«ЖЫЛ СТУДЕНТІ 2024»

Петразаводск қаласында 2024 ж 15 мамырында «ЖАҢА ҒЫЛЫМ» ғылыми серіктестік орталығында «Publishers International Linking Association» ғылыми әдебиетті шығарушылардың халықаралық қауымдастығының мүшелері, Халықаралық ғылыми-зерттеу қауымдастығының ұйымдастыруымен «ЖЫЛ СТУДЕНТІ-2024» II Халықаралық білім беру және зерттеу байқауы өтті.

«ЖЫЛ СТУДЕНТІ 2024» халықаралық ғылыми-зерттеу конкурсының жеңімпазы «Медицина» білім беру бағдарламасы бойынша оқитын «Қарағанды ​​Медицина университеті» КЕАҚ 1 курс студенті Яцыкив Михаил Алексеевич атанды.

«Герман Никанорович Алалыкин – ХХ ғасыр медицинасының көрнекті қайраткері: оның өмірбаяны және денсаулық сақтауды дамытудағы рөлі» атты тақырыпта ғылыми-зерттеу жұмысына арналған конкурстың қорытындысы бойынша Михаил «Тарих ғылымдары» номинациясының 1-дәрежелі дипломмен марапатталды. Мақала ғылыми басылымның халықаралық цифрлық идентификаторы – DOI нөмірін берумен «2024 ЖЫЛ СТУДЕНТІ» ІІ Халықаралық білім беру және зерттеу байқауының мақалалар жинағына енгізілген.

Ғылыми жұмыстың ғылыми жетекшісі, Қарағанды ​​медицина университеті КЕАҚ, Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының ассистеннт-профессорі  Айман Игілікқызы Оңғарбаева «Жаңа Ғылым»халықаралық ғылыми әріптестік орталығы басшылығының алғысымен марапатталды.

«ЖЫЛ СТУДЕНТІ-2024» халықаралық ғылыми-зерттеу конкурсының жеңімпазы Михаил Яцыковты құттықтаймыз және оған ғылыми зерттеулерде одан әрі табыс тілейміз.

Айман Игілікқызы Оңғарбаева, Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының ассистент-профессорі