Қарағанды медицина университеті алғаш рет Times Higher Education University Impact Rankings-2024 рейтингіне енді

05 Маусым 2024

Times Higher Education (THE) Impact Ranking ― бұл Біріккен Ұлттар Ұйымының (БҰҰ) Тұрақты даму мақсаттарына (ТДМ) сәйкес университеттерді бағалайтын әлемдегі жоғары оқу орындарының жаһандық рейтингі.

Биылғы жылы Times Higher Education University impact Rankings рейтингінде 125 елден 2152 университеттің рекордтық саны орналастырылды.

Рейтинг әдіснамасына сәйкес университет мүмкін болатын 17 – ден кем дегенде 4 ТДМ таңдайды (ТДМ № 17 (орнықты даму мүддесіндегі әріптестік) - міндетті). Болашақта Times Higher Education рейтингтік агенттігі университеттің таңдалған ТДМ іске асырудағы ықпалын бағалайды БҰҰ-ның Тұрақты даму мақсаттары халықтың әл-ауқатын жақсартуға және планетаны қорғауға бағытталған. Times Higher Education University impact Rankings рейтингінің әдістемесі зерттеулерді, бағдарламалардың әлеуметтік бағдарлануын, ресурстарды басқаруды, университеттің білімге қосқан үлесін талдауға негізделген.

Ресми нәтижелер 12 маусымда жарияланады.

2097