«Мемлекеттік тілді КАЗТЕСТ жүйесі бойынша үйрету әдістемесі»
06 Наурыз 2015
Көптілділік білім беру студенттердің көзқарасымен
05 Наурыз 2015
2015-жылдың 27-ақпанында ҚММУ-де «Көптілділік жоғары білім беру контекстінде» атты студенттер мен жас ғалымдардың республикалық ғылыми практикалық конференциясы өтті. Конференцияда заманауи кәсіби білім берудің ең ауқымды және күрделі мәселелерінің бірі - болашақ маман көптілді тұлғаны қалыптастыру мәселесі талқыланды.
Студенттермен кездесу
04 Наурыз 2015
ҚММУ студенттерімен тәрбиелік шара бойынша жұмыс аясында биохимия кафедрасы мен патологиялық анатомия кафедралары «Дөңгелек стөл» түрінде № 7 жатахана студенттерімен кездесу өткізді. Кафедра оқытушылары кеңес-әңгімелер өткізді және «Сыра қабылдаудың салдарлары» және «Жастар арасындағы сыра алкоголизмі» тақырыптары бойынша интерактивті материалдар көрсетілді.
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы «Тағам сапасын бақылау» пәні
04 Наурыз 2015
Семей қаласы медицина университетінің қоғамдық денсаулық сақтау мамандығының 4 курс студенттері академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде білім алуға мүмкіндік алдық.
Поэзия әлемінде
03 Наурыз 2015
Ақпан айының 26 - күні ҚММУ медициналық колледжінде ақиық ақын, қазақ поэзиясының Пайғамбары Мұқағали Мақатаевтың құрметіне арналған «Мұқағали мұрасы- сөз маржаны» атты музыкалық-әдеби кеш өтті.
Белсенді студенттердің слеті
03 Наурыз 2015
Жоғары оқу орнында оқу мерзімінде студент тұлғасының қалыптасуы және дамуы – белсенді азаматтық позициясы бар әлеуметтік жетілген тұлғаны тәрбиелеумен байланысты жастардың әлеуметтендірудің маңызды кезеңі.
ЖАТАҚХАНАЛАР АЛҒА!
03 Наурыз 2015
Қыстың екі айы өтті – желтоқсан және қаңтар, міне ақпанның ортасында ҚММУ Спорт клубы жатақханалар арасында футбол бойынша университетің төртінші чемпионатын бастады.
Ұлы Жеңіс мәңгі есте!
03 Наурыз 2015
Ақпанның 23-шы жұлдызында КММУ 2 Балалар аурулары кафедрасында әскери 4-089, 4-090, 4-104, 4-105 топтары Отан қорғаушылар күні мен Ұлы Женістің 70 жылдығына арналған мерекелік іс-шара өткізді.
Студенттермен кездесу кеші
24 Ақпан 2015
Патриоттық сезімді күшейту, білім деңгейін көтеру, әлеуметтік статусты және тәртіптің этикалық нормаларын жоғарылату мақсатында №1 Жедел және шұғыл медициналық көмек кафедра қызметкерлерінің студенттермен №7 жатақханада «Дөңгелек стөл» түріндегі тәрбие жұмысы бағытындағы кездесуі өткізілді.
24 Ақпан 2015
19-21 ақпан 2015 жыл ҚММУ мейірбике ісі курсымен психология негіздері және коммуникативтік дағдылар каферасында «Денсаулық сақтау жүйесінде әлеуметтік жұмыс және әлеуметтік технологиялар» оқыту семинары өткізілді.