Бір отбасы- бір шаңырақ астында
31 Наурыз 2015
6-ақпан күні бастау алған Қазақстан халқы Ассамблеясы жылы бейбітшілік пен келісімнің жалпыхалықтық институтына айналғанын дәлелдеді. Қазақстан халқы Ассамблеясы - бұл Қазақстан Республикасының жаңа тиімді саясатының нәтижесі, Ұлт көшбасшысы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың жемісті саяси жобасы.
Аурухана сайқымазағы
31 Наурыз 2015
2014- жылдан бастап, университетіміздің ректоры, профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызының басшылығымен ҚММУ –да “Дәрігер Феликс” атты сайқымазақтардан құралған қайырымдылық тобы құрылды.
Соғыс ардагерлері - Наурыз мерекесінде!
31 Наурыз 2015
Ішкі аурулар кафедрасының ассистенті Умирбаева Асель Ильтайқызының жетекшілігімен жалпы медицина және стоматология факультетінің 3-005 тобының студенттері Облыстық соғыс ардагерлеріне медициналық көмек көрсету орталығының базасында Наурыз мерекесі және Ұлы жеңістің 70 – жылдығына арналған мерекелік концерт өткізді.
Қажырлы еңбек лайықты бағаланды
31 Наурыз 2015
2015-жылдың 4-наурызында Қазақ ұлттық өнер университетінде Білім және ғылым министрінің қатысуымен 2014 жылдың «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағы иегерлерін марапаттау салтанатты рәсімі өткізілді.
Германияда сынақтан өту
30 Наурыз 2015
Практикалық курс ГерманияныңKlinikum Frankfurt (Oder), офтальмология бөлімінде медицина докторы Антьи Юст жетекшілігімен өтті.
Германиямен ынтымақтастықты нығайтамыз
30 Наурыз 2015
9-наурыздан 20-наурызға дейін академиялық ұтқырлық шеңберінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне Франкфурт клиникасының өкілдері - MD, PhDУльрих Битц және онкогематология ағамедбикесі миссис Мануэла Майер келді.
Н.Тестимициан атындағы Мемлекеттік медицина және фармация университеті өкілдерінің сапары
30 Наурыз 2015
16-20 наурыз аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне Молдавадан Н.Тестимициану атындағы Мемлекеттік медицина және фармация университетінің өкілдері - Стелла Адаужи – фармацияның қауымдастырылған профессоры және патоморфология кафедрасының доценті - Евгений Мельник келді.
ҚММУ № 2- жатақханасында өткен «Наурыз мейрамы» атты мерекелік сауық-кешінің есебі
27 Наурыз 2015
17.03.2015, сағат 18.30-да ҚММУ № 2- жатақханасында шет тілдер кафедрасымен Наурыз мейрамына арналған концерттік бағдарлама өткізілді.
Не? Қайда? Қашан? ойыны
26 Наурыз 2015
2015 - жылдың 4 - наурызында №1 ІА кафедрасының жас ассистенттері мен 7 - курс интерндері арасында «Не? Қайда? Қашан?» ойыны өткізілген болатын. Ойын Қарағанды қаласынының 80 -жылдығына байланысты өткізілді.
Наурыз келді
26 Наурыз 2015
2015-жылдың 17-мамырда ҚММУ Медициналық колледжінде Наурыз мейрамына арналған ашық іс-шара өткізілді. Қатысушылар фестиваль бағдарламасында оқушылар және қонақтарды түрлі ұлттардың мәдениетімен таныстырды, нақтырақ айтсақ ұлттық салт-дәстүрлер, ұлттық тағамдардың көп түрлілігін, киім-кешектердің байлығын көрсетіп, ән салып, би биледі.