ҚММУ № 2- жатақханасында өткен «Наурыз мейрамы» атты мерекелік сауық-кешінің есебі

27 Наурыз 2015

17.03.2015, сағат 18.30-да ҚММУ № 2- жатақханасында шет тілдер кафедрасымен Наурыз мейрамына арналған концерттік бағдарлама өткізілді.

Шараға ЖОО-ның белсенді жастары қатысты, яғни: Алексеева Валерия, Жолшыбек Нурмахан, Абылгазы Бархан, Карсыбек Нуржан, Хвалина Кристина, Багитжанов Ербулан, Карабзанова Наргиза, Дармен Акерке, Шайхина Жанар, Стубай Айжан, Мукупов Досжан, Дінмұхамедова Мирас, Есмахан Досым, Маграмова Аида, Пазылбек Ибрагим, Жабогенов Диас.

Ашық түсті костюмдер, көңілді концерттік нөмірлер және жайылған дәмді дастарханы көрермендерді енжар қалдырмады. Шет тілдер кафедрасының оқытушылары профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің студенттерімен бірге жиын залын безендірді. Мерекелік сауық-кеш шеңберінде Наурыз мейрамына байланысты салт-дәстүрлер байқауы өткізілді, сонымен қатар студенттер «Тұсау кесу» көрінісін дайындады.

Наурыз мерекелік шарасын тамашалауға профилактикалық медицина, биология және фармация факультеті деканатының өкілдері келді.

Наурыз мейрамына арналған концерт лайықты деңгейде өтті.