Не? Қайда? Қашан? ойыны

26 Наурыз 2015

2015 - жылдың 4 - наурызында №1  ІА  кафедрасының жас ассистенттері мен 7 - курс интерндері арасында «Не? Қайда? Қашан?» ойыны өткізілген болатын. Ойын Қарағанды қаласынының  80 -жылдығына байланысты өткізілді.

Ойынның ұйымдастырушылары 7 - курс интерндері: Бархатова Надежда,  Каханова Мария. Белсенділік танытқандар және қатысушылары: Ступина Татьяна, Копылева Любовь, Кожельникова Алена, Рахишева Саида, Тулегенова Анар, Казаневский Сергей, Кульмурзин Дархан, Рыпалева Анжеликамен Садвокасова Ольга.

Интерн-терапевт командасының ойыншылары: Кубаев Алик, Клименок Ольга, Ли Елена, Зикирина Анна, Нургалиева Жанара, Дюсембина Галия.

Жас – ассистенттер командасының ойыншылары: А.Е. Цай, А.О.Холошенко,Н.В. Молодовская ,  А.С.Курмангалиева,М. Манасова,Д.Т.Туремуратова.

Ойынды біздің тұрақты жүргізушілер, олардың орыны алмастырылмайтын интерн-терапевттер: Лейер Наталья және Суворов Александр жүргізді. Қонақтар арасында : интернатура факультетінің деканы В.Б. Ташкенбаева, декан орынбасары С.Б . Шарапиева , профессор,м.ғ.д. Д.Ж. Тайжанова, №1 ІА  кафедрасының  доценті: З.Б. Тауешева, З.К . Гусеинова қатысты. Бұл қадірменді қонақтар екі команданы да және  әр командалардың жанкүйерлері өз командаларын ойын барысында қолдап, көмек көрсетті.

Ойын тапсырмаларының күрделілігіне қарамастан жанкүйерлердің қолдануымен қатысушыларға  ойын көңілді, жеңіл және қызықты өтті, ал спорттық пікір – таластар барысында қатысушылардың қанындағы адреналинді жоғырылатты.

Ойын нәтижесінде екі команда тең нәтиже көрсетті  5:5 . Командаларғ а жеңімпазды анықтау үшін  қосымша сұрақтар қойылды, бірақ қазылар алқасының біраз уақыт кеңесуі нәтижесінде жеңіс интерн  командасының қанжығасына бұйырды.

Жеңімпаздар кубокпен марапатталды, алайда  жеңіліс тапқан топта назардан тыс қалмады. Оларға мадақтау қағазы  және ойынды ұйымдастырушылардың алғыс хаттарына ие болды.

Іс- шара аяқталғаннан соң Қарағанды қаласының әдемі және көрікті  жерлеріне арналған таныстыру көрмесі көрермендер назарына ұсынылды.

№ 1  Ішкі аурулар кафедрасы

Калмыкова Олеся, Бурмистрова Надежда