Наурыз - ккөктемнің туылған күні!

20 Наурыз 2015

Наурыз мейрамы – бұл көктем мейрамы.  Сонымен қатар бұл мейрамды шығыс Жаңа жылы деп те атайды. Шығыс күнтізбесі бойынша Навруз 21 наурыз айына келеді – күн мен түннің теңесетін күні, зайырлы күнтізбе қабылдағанша шығыста көктемнің бірінші күні болып есептелді.

16 - наурыз  ҚММУ қабырғасында профилактикалық медицина, биология және фармация факультеті барлық курс студенттерін және қонатқарды осы тамаша мерекені атап өтуге шақырды.  Студенттердің орындауында қазақтың салт дәстүрлері, музыкалық сәлемдемемен қызықты ойындар өткізілді, студенттермен қатар Молдовадан келген қонақтар Стелла Адаужи, Евгений Мелник және профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканы Приз Владимир Николаевич қатысты.

Іс-шараның соңында қазақтың  ұлттық биі Қаражорғаға флеш- моб ұйымдастырылды.

Баршаңызды келе жатқан Наурыз мейрамымен құттықтаймыз!

Хабит Асел, СӨӨБК ақпарат секторы

Профилактикалық медицина, биология және фармация факультеті