ҚММУ жігіт сұлтаны – 2015
12 Наурыз 2015
Осы жылы студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімінің жетекшілігімен көркем-өнер үйірмелерінің белсенділері және Студенттердің өзін-өзі басқару комитетінің мәдени-бұқаралық секторы «ҚММУ жігіт сұлтаны - 2015» байқауын қайтадан өткізуді шешті.
Қарағанды «Біріккен ұлттар ұйымы моделі» рөлдік ойын халықаралық қозғалысқа қосылды
12 Наурыз 2015
2015-жылдың 25-ақпанда «Заманауи әлемнің жаһандық жағдайында дәстүрлі құндылықтар» тақырыбына рөлдік ойыны өткізілді. Ойын «Қарағанды қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің Қарағанды қ. жастармен жұмыс жөніндегі орталығы» КММ, «DIPLOMAT» ғылыми-зерттеу орталығы КММ демеуімен өткізілді. Кездесу орны – Е.А. Бөкетов атындағы ҚарМУ тарих факультеті болды.
ҚММУ медициналық колледжінде арнайы- тактикалық оқытуларды өткізу
12 Наурыз 2015
ҚР ІІМ ТЖ жөніндегі комитетінің нұсқауы және Қазақстан Республикасының әрекеттегі заңнамасы мен Қарағанды қ. әкімінің 2014 жылдың 16- қазанында бекітілген жоспарына сәйкес 2015- жылдың 17- ақпанында Қарағанды
Ынтымақтастық туралы меморандум
12 Наурыз 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Еуразия халықаралық университетімен, Армения академиялық, ғылыми және мәдени өзара Ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойды. Жоо одан әрі ынтымақтастық үшін шетелдік әріптестер шекарасын кеңейтіп келеді.
«Мемлекеттік тілді КАЗТЕСТ жүйесі бойынша үйрету әдістемесі»
06 Наурыз 2015
Көптілділік білім беру студенттердің көзқарасымен
05 Наурыз 2015
2015-жылдың 27-ақпанында ҚММУ-де «Көптілділік жоғары білім беру контекстінде» атты студенттер мен жас ғалымдардың республикалық ғылыми практикалық конференциясы өтті. Конференцияда заманауи кәсіби білім берудің ең ауқымды және күрделі мәселелерінің бірі - болашақ маман көптілді тұлғаны қалыптастыру мәселесі талқыланды.
Студенттермен кездесу
04 Наурыз 2015
ҚММУ студенттерімен тәрбиелік шара бойынша жұмыс аясында биохимия кафедрасы мен патологиялық анатомия кафедралары «Дөңгелек стөл» түрінде № 7 жатахана студенттерімен кездесу өткізді. Кафедра оқытушылары кеңес-әңгімелер өткізді және «Сыра қабылдаудың салдарлары» және «Жастар арасындағы сыра алкоголизмі» тақырыптары бойынша интерактивті материалдар көрсетілді.
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы «Тағам сапасын бақылау» пәні
04 Наурыз 2015
Семей қаласы медицина университетінің қоғамдық денсаулық сақтау мамандығының 4 курс студенттері академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде білім алуға мүмкіндік алдық.
Поэзия әлемінде
03 Наурыз 2015
Ақпан айының 26 - күні ҚММУ медициналық колледжінде ақиық ақын, қазақ поэзиясының Пайғамбары Мұқағали Мақатаевтың құрметіне арналған «Мұқағали мұрасы- сөз маржаны» атты музыкалық-әдеби кеш өтті.
Белсенді студенттердің слеті
03 Наурыз 2015
Жоғары оқу орнында оқу мерзімінде студент тұлғасының қалыптасуы және дамуы – белсенді азаматтық позициясы бар әлеуметтік жетілген тұлғаны тәрбиелеумен байланысты жастардың әлеуметтендірудің маңызды кезеңі.