24 Ақпан 2015

19-21 ақпан 2015 жыл ҚММУ мейірбике ісі курсымен психология негіздері және коммуникативтік дағдылар каферасында «Денсаулық сақтау жүйесінде әлеуметтік жұмыс және әлеуметтік технологиялар» оқыту семинары өткізілді. Семинар жұмысында «Демеу» отбасылық медицинасының оқу-тәжірибелік орталығының ШҚҚ-нің МҚКдиректоры, м.ғ.д., доцент Р.А.Абзалова белсенді қатысты.Роза Абзаловна «Демеу» орталығында (Астана қ.) әлеуметтік көмектің әлемдік стандарттары туралы әңгімеледі, АМСК жүйесінде түрлі пилоттық жобалар жайында бейнебаяндар көрсетті.

Сонымен қатар семинар оқытушылары мейірбике ісі курсымен психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасының меңгерушісі Мациевская Лариса Леонардовна және кафедра ассистенті Карибаева Альмира Кабиденовна, олар СӨС қалыптастыру әдістері, халықтың осал тұстарының әлеуметтік жұмысы бойынша тәжірибеде қолдану туралы әңгімеледі.

Қарағанды облысы денсаулық сақтау мекемесінің әлеуметтік жұмыскерлерінен 46 маман оқыту семинарында оқыды. Тыңдаушылардың пікірлері жағымды.