Казахстандағы медициналық университеттер арасындағы үздік халықаралық студентті анықтау байқауы

25 Сәуір 2024

Қарағанды Медицина Университеті Қазақстанның медициналық университеттері арасында үздік халықаралық студентті анықтау үшін еліміздің түрлі қалаларынан өз университеттерінің үздік командаларын қабылдады.

Қазақстан Республикасының медициналық университеттері арасында үздік халықаралық студент атағын біздің студент Химаншу жеңіп алды, ол академиялық білімі мен практикалық дағдылары бойынша ең жоғары нәтижелерімен ерекшеленді. Ашутош Джаның арқасында күмісте "ҚМУ" КЕАҚ қабырғаларында қалды. Қола жүлдені  Адииба Масрур  Шымкент қаласына алып кетті.

Қазақстан Республикасының медициналық университеттері арасында үздік халықаралық студенттік команда Шымкент қаласынан келген ОҚМА командасы атанды. Аталмыш команда Семей қаласынан келген СМУ командасын соңғы минутта жеңіп кетті. Үшінші орынды Астанадан келген АМУ командасын қанжығасына майлады.