«Адам құқықтарының концепциясы» тренингі
25 Сәуір 2016
16 сәуірде Қарағандыда National Endowment Democracy (NED) қолдауымен Қазақстанның жастар ақпараттық қызметі ұйымдастырған «Адам құқықтарының концепциясы» атты кіріспе тренингі өтті. Алматыдан келген ҚЖАҚ бас директоры Ирина Медникова тренингтің модераторы болды.
Достық жарысы
25 Сәуір 2016
Абуали-ибн-Сино атындағы Тәджікістан мемлекеттік медицина университетінің студенті Мубтадо Ихсоновта бала кезінен бастап ең басты екі құштарлығы болды: медицина және футбол. Болашақ мамандығының негіздерін меңгеру барысында студент футболмен айналыса берді.
Иммунология және аллергология кафедрасы мен тәжірибелік денсаулық сақтау саласының ынтымақтастығы
25 Сәуір 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің аясында тәжірибелік денсаулық сақтау саласының ынтымақтасығымен 19.04.2016 жылы иммунология және аллергология кафедрасы GlaxoSmithKline компаниясы өкілдерімен бірлесе отырып «Өкпенің созымалы обструктивті ауруы: халықаралық және отандық нұсқаулардың негізінде қазіргі диагностикалау тәсілдері» тақырыбына вебинар ұйымдастырды.
"2016 жылғы «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Медициналық-профилактикалық іс» мамандығы бойынша бакалавриаттың түлектері жұмыс берушілерімен кездесті.
22 Сәуір 2016
05.04.2016 ж. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде жұмыс берушілердің "Қоғамдық денсаулық сақтау", "Медициналық-профилактикалық іс" мамандығы бойынша түлектерімен кездесуі өтті. Жиналысқа мамандар
КарЛАГқа сапар
22 Сәуір 2016
2016 жылдың 14 сәуірінде университеттің студенттері Қазақтан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының аға оқытушысы Долгополов Александр Борисович және профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің декан орынбасары Омарова Айнур Құралбековнаның жетекшілігімен Долинка поселкесінде орналасқан саяси репрессия құрбандарына естелік Музейінде болып қайтты.
Мастер-класс: сыни тұрғыдан ойлау техникасы
21 Сәуір 2016
19-20 сәуір күндері Қарағанды мемлекеттікмедицина университетіндеХалықаралықбизнес академиясыныңбизнес-тренері, Қазақстандағы «Менталды технологияларинституты» жобасының (менеджерлердің тиімділігін арттыруға бағытталған тренингтердіңавторлық бағдарламалары: басқарушылық тәжірибесіндегі интеллект-карталары, Сильва әдісі және басқару.
Жарайсын, Абзал.
21 Сәуір 2016
3 сәуір күні Қарағандыда ерлер арасында жауынгерлік самбо бойынша Қазақстан Республикасының Ашық Кубогі аяқталды. Жарыстар жауынгерлік самбо Ұлттық федерацияның қодауымен өткізілді және мемлекет құрамасын құру үшін іріктеуші кезең болды.
Сәттіжан сақтау!
21 Сәуір 2016
Адам көк пен жердің арасында болғанда өмірдің ұзақ минуты - бұл уақыт. Ұзын шашты зұлым әйел дәрігерлермен өзінің құрбандығы үшін өмір сүруіне емес, оның өліміне күресуде. Жедел жәрдемнің уақытымен жеткен командасы, электрлік токтың соққылары – және өмір бірнеше апта ішінде кілтімен қайта соғады!!!
7-курс түлектерінің «Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік Комитетінің Шекара қызметі» өкілдерімен кездесуі
21 Сәуір 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 2016 жылғы19 сәуірде «Жалпы медицина» мамандығының 7-курс түлектерінің «Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Шекара қызметі» өкілдерімен кезекті кездесуі өтті.
24 наурыз – Дүниежүзілік туберкулезбен күрес күні.
21 Сәуір 2016
Туберкулез – туберкулез микобактериясымен шақырылатын, көбінесе өкпені зақымдайтын инфекциялық бактериалды ауру. Туберкулез өлімге әкелетін аурулар арасында ЖИТС-тан кейінгі II орынға ие.