Мастер-класс: сыни тұрғыдан ойлау техникасы

21 Сәуір 2016

19-20 сәуір күндері Қарағанды мемлекеттікмедицина университетіндеХалықаралықбизнес академиясыныңбизнес-тренері, Қазақстандағы «Менталды технологияларинституты» жобасының (менеджерлердің тиімділігін арттыруға бағытталған  тренингтердіңавторлық бағдарламалары: басқарушылық тәжірибесіндегі интеллект-карталары, Сильва әдісі және басқару. Тайм-Менеджмент: «Басшының автоматтандырылған жұмыс орны», тиімді ойлау техникалары) авторы және негізін қалаушысы Джалкибаев Жексен Васильевичтің қатысуымен әкімшілік-басқаруқызметкерлері(ӘБҚ) үшін «Сыни тұрғыдан ойлау техникасы» тақырыбында мастер-класс өтті.

Іс-шара барысында ҚММУ ӘБҚ қызметкерлері интеллект-карталарды құру  дағдыларын меңгерді. Сыни тұрғыдан ойлау техникасын жүргізудің заманауи әдістерінің маңыздылығы мен басымдықтары туралы айтылды.  Бес минуттықтар ұйымдастырылып (ширату), проблемалар, оларды шешу жолдары талқыланып, ойындар ойналды.

Мастер-класс қорытындысы бойынша барлық қатысушыларға сертификат берілді.