"2016 жылғы «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Медициналық-профилактикалық іс» мамандығы бойынша бакалавриаттың түлектері жұмыс берушілерімен кездесті.

22 Сәуір 2016

05.04.2016 ж. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде жұмыс берушілердің "Қоғамдық денсаулық сақтау", "Медициналық-профилактикалық іс" мамандығы бойынша түлектерімен кездесуі өтті. Жиналысқа мамандар

Қарағанды ​​облысының Қазақстан тұтынушыларының құқықтарын қорғау ШЖҚ РМК филиалы «Сараптау ұлттық орталығы» комитеті (М. П. Аринова, С. Б. Байгабилова), Қарағанды ​​облысының  Адами ресурстар департаментінің басқармасы ҚР  ҰЭМ тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің басшысы (Г. Д. Лекенова), Қарағанды қ.  КМҚК "Облыстық балалар психоневрологиялық диспансері" директоры (А. Б. Кульдибаева),  Қарағанды қ.  КМК "Облыстық психоневрологиялық диспансер"кадрлар бөлімінің маманы (Д. С. Адраева),  Қарағанды қ. КМК "Облыстық қан орталығы" кадр қызметінің маманы (М. Ж. Кожукаева), профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканы (В.Н.Приз), профилактикалық медицина, биология және фармация факультет  деканының орынбасары (А. М. Камарова), , клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімінің бастығы (Б. К. Омарқұлов), клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімі бастығының орынбасары ( Ж. К. Нугманова), түлектерді жұмысқа орналастыру маманы (А. М. Тентекбаев) қатысты.

Жиналыс клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімінің бастығы Б. К. Омаркуловтың сөзінен басталды. Бауыржан Кәденұлы "Қоғамдық денсаулық сақтау", "Медициналық-профилактикалық  іс" мамандықтар бойынша ағымдағы шығаруы туралы хабардар етті,  бұдан әрі сөзін Гульнар Даулетбековна Лекенова жалғастырды,  өз сөзінде конкурстық негізде әкімшілік мемлекеттік лауазымдар туралы ақпаратберді , бәсекелестік бос әкімшілік лауазымдарға конкурс ережесін негізінде жүргізілетіні туралы айтты.
Департаменттің бас мамандарының вакансиялармен таныстырды, сондай-ақ жетекші және бас мамандар Департаменттің аумақтық басқармаларының, жұмысқа орналастыру туралы және тестілеуден өткен кандидаттардың тәртіппен жүргізетін уәкілетті орган айқындайтыны егжей-тегжейлі түсіндірді. Марьяш Посевноевна Аринова Қарағанды облысы бойынша мамандарды орталығына аз бөлінуіне, сондай-ақ бөлімшелерінде жетіспеушілігі туралы айтты.
  Жұмыс берушілер болашақ мамандармен егжей-тегжейлі әңгімелесті, олардың мекемелерінде медицина кадрларының қажеттілігін, еңбекақы бойынша әлеуметтік бума, жұмыс жағдайында айтып өтті.
Клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімі.