Достық жарысы

25 Сәуір 2016

Абуали-ибн-Сино атындағы Тәджікістан мемлекеттік медицина университетінің студенті Мубтадо Ихсоновта бала кезінен бастап ең басты екі құштарлығы болды: медицина және футбол. Болашақ мамандығының негіздерін меңгеру барысында студент футболмен айналыса берді.

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Қарағандыға медицина ғылымдарын оқып білуге келген Мубтабо өзінің жерлестері арасында спорт алаңында доп ойнауды тоқтатпады.

ҚММУ-да мықты футбол құрамасы бар екенін білген Мубтадо Тәджікстан студенттері командасы және ҚММУ құрамасы арасында достық жарыс ұйымдастыруға бел буды.  Университет командасының жаттықтырушысы А.К. Тухметов бұл ойды жақтап, сәуір айының ортасында ашық алаңда (Ерубаев көш., 32) ҚММУ құрамасы және Тәджікстан студенттерінің құрамасы арасында жарыстар өткізді.

Әрине қарсыластар күштері тең болмады, сонымен жауынгерлік ең ойын 4:4!

Ойыннан кейін командалар достық қол алысып, естелік фотоға түсті.

ҚММУ спорттық клубы.