Иммунология және аллергология кафедрасы мен тәжірибелік денсаулық сақтау саласының ынтымақтастығы

25 Сәуір 2016

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің аясында тәжірибелік денсаулық сақтау саласының ынтымақтасығымен 19.04.2016 жылы иммунология және аллергология кафедрасы GlaxoSmithKline компаниясы өкілдерімен бірлесе отырып «Өкпенің созымалы обструктивті ауруы: халықаралық және отандық нұсқаулардың негізінде қазіргі диагностикалау тәсілдері» тақырыбына вебинар ұйымдастырды.

Вебинар жұмысына практикалық денсаулық сақтау ұйымдарының өкілдері: М.А. Терентьева (Қарағанды қ. №1 емхана), С.Ж. Железнякова (ЖШС «Гиппократ»), Ж.Н. Жахина (ОБКА емхана) және иммунология және аллергология кафедрасының, ішкі аурулар пропедевтикасы кафедрасының қызметкерлері, сондай-ақ «Жалпы медицина» мамандығының 5 және 7 курс білім алушылары қатысты.

Семинарда GOLD 2013 халықаралық нұсқау негізінде өкпенің созымалы обструктивті ауруының диагностикасы мен еміне қатысты қазіргі диагностикалау тәсілдеріне қатысты сұрақтар қарастырылды.

Семинарға қатысушылар онлайн режимде ҚР ДС ӘДМ штаттан тыc басты пульмонологы И.Ю. Козлова ашық түрде сұрақтар талқыланды.

Практикалық денсаулық сақтау өкілдері вебинар соңында  кафедра меңгерушісі м.ғ.д., доцент М.А. Газалиева тәжірибе алмасу мүмкіншілігіне және кездесуді ұйымдастырғаны үшін алғыстарын білдірді.

Кафедра иммунология және аллергология