Жарайсын, Абзал.

21 Сәуір 2016

3 сәуір күні Қарағандыда ерлер арасында жауынгерлік самбо бойынша Қазақстан Республикасының Ашық Кубогі аяқталды. Жарыстар жауынгерлік самбо Ұлттық федерацияның қодауымен өткізілді және мемлекет құрамасын құру үшін іріктеуші кезең болды.

Жарыстар жеті салмақ санатында, олимпиадалық жүйе бойынша және жеке-командалық түрде өтті. Турнирде ҚММУ екінші курс студенті Буршак Абзал (2-035 ЖМ) қатысты.

Абзал аралас жекпе-жек жауынгері, спорт шеберіне кандидаты,  киокушинкай каратэ көк белбеуінің иегері, әртүрлі жекпе-жек түрлерінен (панкратион, қол күресі, грепплинг) бірнеше рет жеңімпазы. Жекпе-жектердің сериясынан кейін  Абзал турнирді жоғары деңгейде өткізіп, 62 кг. салмақ санатында үшінші орынға ие болып, 2016 жылғы Қазақстан Чемпионатының қола жүлдегері атанды.

ҚММУ спорттық клубы.