Үздіксіз кәсіби дамыту факультетінің түлектері және Қарағанды облысының жұмыс берушілермен кездесу
20 Сәуір 2016
2016 жылдың 14 сәуірінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 2016 және 2017 жылдары оқуын бітерген резиденттер Қарағанды облысының әр түрлі медициналық мекемелердің жұмыс берушілерімен кездесті. 40-тан астам Абай, Балқаш, Жезқазған, Қаражал, Саран, Сәтбаев, Теміртау қалаларының медициналық ұйымдардың өкілдері, Шет, Жаңарқа, Ұлытау аудан орталықтары, сондай-ақ Қарағанды қаласының медициналық ұйымдары іс-шараға қатысты.
Халықаралық шет тілдер бойынша студенттер олимпиадасына шетелдік студенттердің қатысуы
19 Сәуір 2016
Академик Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде 6 сәуірден 8 сәуір аралығында «Қазіргі қоғамның әлеуметтік-мәдени өзгеруі жағдайындағы тіл білімі» халықаралық ғылыми форумы шеңберінде Халықаралық шет тілдері бойынша студенттер олимпиадасы өтті.
«Халықтық» атағы бесінші рет қорғалды!
19 Сәуір 2016
11 наурызда Кеншілер мәдениет сарайында Қарағанды облысының халықтық көркемөнерпаздар ұжымдарының кезекті аттестациясы болып өтті.
«Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениеті»
18 Сәуір 2016
Бүгінгі таңда сыбайлас жемқорлық мәселесі бұқаралық сипатқа ие болып, қоғамдық өмірдің барлық салаларын қамтып отыр. Демек, жұртшылықтың сыбайлас жемқорлыққа қарсы білімі сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастырудың, қоғам алдында өз құқықтары мен олардың құқықтары мен міндеттерін ұғынуының, жастардың адамгершілік және азаматтық тәрбиесінің ажырамас бөлігі болуы тиіс.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
18 Сәуір 2016
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты «Медициналық-профилактикалық іс» мамандығының 2 - курс студенті Мусин Азаматты Талдықорған қаласында өткен жекпе – жек сайысынан жастар мен қыздар арасында Қазақстан Республикасының Чемпионатында 2 - орын алуымен құттықтайды.
«Талапкер - 2016» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесі
18 Сәуір 2016
Қарағанды облысының бейнелу өнері мұражайында 2016 жылдың 6 мен 7 - сәуірі аралығында студенттер және педагогикалық қауымының ұйымдастыруымен 9-11 сынып оқушыларына арналған «Талапкер - 2016» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесі өтті.
Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасындағы студенттік пәнаралық конференция
15 Сәуір 2016
2016 жылдың 13 сәуірінде Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасында аға оқытушы Б.Б. Рысбекованың ұйымдастыруымен «Фемида» институтының студенттері қатысқан Қазахстан тарихы және ӘСП кафедрасында студенттік пәнаралық конференция болып өтті.
КӘСІПТІК БАҒДАРЛАУ – БОЛАШАҚҚА КӨЗ ТІГУ
13 Сәуір 2016
Кәсіби бағдар беру — жас ұрпақты өзіне ұнаған тиісті мамандықты саналы түрде таңдауға бағытталған іс-әрекет. Осы жағынан Шағын ғылыми академия (ШҒА ҚР) пәнді терең оқуға бағытталған қосымша білім берудің тамаша үлгісі болып табылады. Бұл оқушылардың мамандыққа қызығушылығы мен өз зияткерлік мүмкіндігін анықтайды және жетекші білімі алу бағытында зерттеу дағдыларын қалыптастырады.
ҚММУ аруы және жігіт сұлтаны – 2016
12 Сәуір 2016
31 наурыз күні жастармен жұмыс жөніндегі бөлім университет тарихында алғашқы рет «ҚММУ аруы және жігіт сұлтаны - 2016» біріккен байқауын өткізді.
Ұлыстың Ұлы күні - Наурыз мейрамы!!!
12 Сәуір 2016
«Әз болмай, мәз болмайды», деп білетін қазақ елінің әр қиырындағы 22 Наурыз күні жер-жерде ұлан-асыр той болды. Туған өлкеміз Қарағанды қаласында Ұлыстың Ұлы күні - Наурыз мерекесін де тойлап өтті. Наурыз кезінде халықтың ерекше ықыласпен шабыттана, арқалана қарайтын айтыс, көкпар, бәйге сынды ұлттық өнер мен ойын салтанат құрып, жұртшылыққа тамаша көңіл-күй сыйлау дәстүрі қалыптасқан.