«Үш-ақ нәрсе адамның қасиеті: ыстық қайрат, нұрлы ақыл, жылы жүрек...»
12 Сәуір 2016
2016 жылдың 5 сәуірінде ҚММУ қазақ тілі кафедрасының ұйымдастыруымен қазақ халқының ұлы ақыны, философ, сазгер Абай Құнанбаевтың туғанына 171 жыл толуына орай, Абай шығармашылығына арналған «Үш-ақ нәрсе адамның қасиеті: ыстық қайрат, нұрлы ақыл, жылы жүрек» атты әдеби-музыкалық кеш өткізілді.
Ақтөбе қаласында өткен семинар
11 Сәуір 2016
2016 жылдың 1 сәуір күні М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан Мемлекеттік медицина университетінде (Ақтөбе қ.) халықаралық қатысумен «Сенің университетіңнен тыс үздіксіз медициналық білім беру» атты семинар болып өтті
Қазақ хандығының 550 жылдығына арналған концерттік бағдарлама
11 Сәуір 2016
04.04.2016 ж. Карағанды мемлекеттік медицина университетінің №4 жатақханасында молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасының ұйымдастыруымен «Қазақ хандығының 550 жылдығына» арналған іс-шара өткізілді.
Қарағанды қаласы жастарының арасында салауатты тамақтану бағдарламасын іске асыру
11 Сәуір 2016
Қазақстан Республикасының халқының тамақтануын оңтайландыру бойынша мемлекеттік нормативтік құжаттарда салауатты тамақтану мәдениетін қалыптастырудың жаңа жолдары көрінәіс тапқан. Салауатты тамақтану мәдениетін қалыптастыру білімі ең алғашқы кезеңдерден басталып және соңғы жас ерекшеліктерін ескере отырып білім алу кезеңінің бойында жалғасуы қажет екендігі сипатталған.
Біздің оқытушыларымызды құттықтаймыз!
08 Сәуір 2016
ҚММУ 1, 2- деңгейлі оқытушылардың педагогикалық біліктілігін жоғарылату бойынша оқыту аяқталды. Оқыту 2016 жылдың 18 қантар және 31 наурыз аралығында жүргізілді. Оқыту бағдарламасы ҚММУ ПОҚ 6 басты құзыреттілігін 324 сағат көлемінде оқытады. Оқу және сынақтардың аяқталғанынан кейін тыңдаушыларға сертификат беріледі.
Қарағанды мемлекеттік медицина университетіндегі "Бос орындар жәрмеңкесі 2016"
08 Сәуір 2016
Ынтымақтастықтың ең тиімді қарым-қатынас түрлерінежыл сайын бос орындар жәрмеңкесін жұмыс берушілермен өткізу болып табылады. Бос орындар жәрмеңкесі жас мамандар үшін де, жұмыс берушілер үшін де, тікелей көзденқызықтыратын ақпарат алуға, ақыл-кеңес алуға, жұмысқа орналастыру шартын жасауғамүмкіндігін ұсынады.
Халықаралық спорт күні!
07 Сәуір 2016
Бейбітшілік пен игілікті дамыту үшін 6 сәуірде Халықаралық спорт күнін атап өтеді.
Айжанның қола жүлдесі
07 Сәуір 2016
24-27 наурызда Шымкент қаласында қол күресі бойынша Қазақстан Республикасының Чемпионаты болып өтті. Жарысқа республикамыздың үздік спортшыларынан 227 спортшылар 9 облыстан 15 команда атынан қатысты.
Қазақ тілі және ұлттық тәрбие
05 Сәуір 2016
Қазақ тілі кафедрасының меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты Маретбаева Марина Абильжановна 2016 жылдың 16 наурызында ҚР Білім және ғылым министрлігінің ұйымдастыруымен Абай атындағы Қазақ Ұлттық Педагогикалық Университетінде өткен «Қазақ тілі және ұлттық тәрбие» атты Республикалық кеңеске қатысты.
Башқұрт мемлекеттік медицина университетіндегі академиялық ұтқырлық
04 Сәуір 2016
Сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында 2016 жылдың 20 ақпанынан бастап 4 наурызға дейін «Дәлелді медицина негіздері» пәні бойынша Башқұрт мемлекеттік медицина университетіне қонақтық дәріс сабақтарымен бардық.