Қош келдің, Наурыз!
01 Сәуір 2016
2016 жылғы 17 наурызда №7 жатақханада орыс тілі кафедрасы «Қош келдің, Наурыз!» атты мерекелік іс-шара өткізді.
Тең ойын
01 Сәуір 2016
Биылғы жылдың ақпан, наурыз айларында №2 спорт залында шағын футбол бойынша ҚММУ чемпионатының кезекті ойыны болып өтті. Жарысқа 11 студенттік команда қатысты, оның ішінде 10-ы медицина университетінен, сонымен қатар, «Болашақ» ҚУ қонақ командасы болды.
«Қош келдің, Әз-Наурыз»
31 Наурыз 2016
17 наурызда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жыр жауһар» авторлық-поэзиялық клубымен бірлесе ҚММУ-де «Қош келдің, Әз-Наурыз» атты мерекелік іс-шара өткізді.
Жүктілердегі неврологиялық аурулар мәселесін шешу
29 Наурыз 2016
Қарағанды облыстық Денсаулық сақтау басқармасында (ҚОДСБ) 2016 жылдың 16 наурызында пәнаралық мәселе бойынша «Жүктілік кезіндегі жүйке жүйесі аурулары» атты алғашқы ғылыми-тәжірбиелік конференция өтті. Конференция төрағасы ҚОДСБ басшысының орынбасары, м.ғ.к., доцент, акушер-гинеколог Г.К.Мамалинова, конференцияның қосымша төрағалары – неврология
"Берік отбасы - мықты мемлекет"
29 Наурыз 2016
12 ақпанда №1 жалпы тəжірибелік дəрігер кафедрасының студенттері мен интерндарының қатысуымен "Берік отбасы - мықты мемлекет" атты пікірталас- викторина өтті.
«Ақылдылар тартысы» зияткерлік ойыны
28 Наурыз 2016
16 наурыз күні Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Қарағанды Мемлекеттік Медицина Университетінде «Ақылдылар тартысы» атты зияткерлік ойынын өткізді.
Жеңімпаздар форумы
28 Наурыз 2016
21 наурыз күні Парламент сайлауының қорытындысына арналған «Жасасын Мәңгілік Қазақстан! Бірлігі жарасқан Нұр Отан» атты жеңімпаздар форумы тәуелсіз стелла алдындағы алаңда өтті.
Балаларға мереке сыйлайық
28 Наурыз 2016
18 наурызда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі ҚММУ театр өнері үйірмесімен бірге «Ауруханалық сайқымазақтар» жобасы шеңберінде кезекті қайырымдылық науқанын өткізді.
Балалар үйіндегі Наурыз
28 Наурыз 2016
17 наурызда, Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі ҚММУ театр өнері үйірмесінің қатысушыларымен Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық балалар үйінде концерттік бағдарламаны ұйымдастырып қайтты. Наурыз мерекесінің қарсаңында концерттік бағдарлама қазақ халқының үйлену салт-дәстүріне арналды.
«Наурыз мейрамы -2016» мерекелік концерті
28 Наурыз 2016
Шет тілдер кафедрасының оқытушысы Н.А. Тогандыкова 16.03.16 күні Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінің №4 жатаханасында «Наурыз» мейрамына арналған концерттік бағдарламасын ұйымдастарды.