Мальтаға іс-сапар
25 Наурыз 2016
2016 жылдың 27 ақпан және 12 наурыз аралығында Валетта қаласында (Мальта) 65-ші Бас Ассамблея болып өтті.
Мен салауатты өмір салтын қолдаймын!
24 Наурыз 2016
Дүниежүзілік туберкулезбен күрес күніне орай жастар жұмыс бөлімі айлық іс-шаралар жоспарлады.
«Жастық! Жігер! Еңбек!»
24 Наурыз 2016
10 наурыз күні Ақтөбе қаласында Елбасы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың қатысуымен «Жастық! Жігер! Еңбек!» атты республикалық форумы болып өтті. Форум жұмысына еліміздің барлық аймақтарынан 3000 жастар өкілдері қатысты. Мемлекет басшысы мұнда ел үміт артқан ең талапшыл жастардың жиналғанын атап өтті.
Қолалы спартакиада
24 Наурыз 2016
Облыс әкімінің жүлдесі берілетін спартакиада «студенттік Олимпиада» деп бекер аталмайды.
Наурыз - көктем, бейбітшілік пен бірліктің мерекесі!
18 Наурыз 2016
Наурыз – бес мың жылдан астам уақыттан бері тойланатын, қазақ халқының ғана емес, көптеген Азия халықтарының тойлайтын басты мерекесі. Наурыз - табиғаттың қайта жаңаруы, жаңа жылдың, жаңа өмірдің басы болып саналатын көктем мерекесі.
2016 жылдың ақпан айы, көптілділік клубының үшінші отырысы
18 Наурыз 2016
Ақпан айының 27 жұлдызында КММУ-нің «Көптілдік клубы» өзінің кезекті отырысын өткізді. Отырыс 1-2 курс студенттерінің арасында, «Шығыс пен Батыстың мәдени қарама-қайшылығы» атты өзекті мәселеге арналды. Студенттер аталған тақырып бойынша қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде өз жобаларын ұсынып, жан-жақты талқылады.
Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасында өткізілген Наурыз мейрамы
18 Наурыз 2016
16 наурыз күні сағат 10.00 де Гоголь көшесі, 36-үй мекенжайындағы 111 аудиторияда, қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасында «Наурыз мейрамы» атап өтілді. «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 5-курс студенттерінің қатысуымен театрландырылған көріністер, яғни, қазақ халқының ұлттық салт-дәстүрлерінен көріністер
Эвтаназия: иә ма, жоқ па?
17 Наурыз 2016
10 наурызда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім KazMSA жергілікті комитетімен бірлесіп ҚММУ-де «Эвтаназия: иә ма, жоқ па?» тақырыбында пікірталас турирін өткізді.
Темекі шегу - миф, ақиқат және салдары.
17 Наурыз 2016
ҚММУ биологиялық химия кафедрасы, № 2 хирургиялық аурулар және патологиялық анатомия кафедрасы қызметкерлері студенттермен тәрбие жұмысы шаралары аясында№ 1 жатақханада «Дөңгелек үстел» түрінде студенттермен кездесу өткізді .
«Медициналық ЖОО мұғалімдерінің клиникалық қызметін ұйымдастыру (тәжірибе алмасу шеңберінде)» оқыту семинары.
16 Наурыз 2016
2016 жылдың 26 ақпанында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті негізінде «Медициналық ЖОО мұғалімдерінің клиникалық қызметін ұйымдастыру (тәжірибе алмасу шеңберінде)» семинары өтті.