Мерекемен құттықтау
15 Наурыз 2016
8 наурыз қарсаңында Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі ҚММУ шығармашыл ұжымдарының белсенділерімен университетіміздің нәзік жандарын Халықаралық әйелдер күнімен құттықтады. Көктемнің алғашқы мерекесі жылдан жылға аналарымызға және әйелдерімізге, әпкелеріміз бен қыздарымызға олардың күнделікті еңбектері, қамқорлықтары мен шексіз махаббаттарына деген алғыс және ең жарқын құрмет сезімдерін жүректерімізге ұялатады.
ҚММУ пікірталасшыларының шынайы жеңісі.
15 Наурыз 2016
Студенттердің ептіліктері және білімдерінің шығармашылық өсуін қалыптастыратын әр түрлі турнирлар мен конкурстарды ұйымдастыру – Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім қызметінің маңызды бағыттарының бірі, тәрбие жұмысы секілді қызметтің жаңалыққа толы аспектісі.
Халықаралық әйелдер күні
15 Наурыз 2016
4 наурызда Қарағанды мемлекеттік медиицина универитетінің акт залында Халықаралық әйелдер күніне арналған мерекелік концерт болып өтті.
"Winter F. R. E. S. H. 2016" ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ СТУДЕНТТІК АЛАҢЫ
15 Наурыз 2016
Ресей Федерациясы, Красноярск өлкесі, Красноярск қаласында 15 - 22 ақпан күндері "Winter F. R. E. S. H. 2016" атты халықаралық білім беру студенттік алаңы (Friendship - Достық, Rest - Демалыс, Education- Білім, Science - Ғылым, Humanity - Адамгершілік) болып өтті (бұдан әрі – ХББСА), мұнда Шанхай ынтымақтастық ұйымы (бұдан әрі – ШЫҰ) мемлекеттерінің жоғары оқу орындарының студенттік ұйымдарының өкілдері қатысты.
Шылым шегу – денсаулыққа зиян
15 Наурыз 2016
9 наурызда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Қарағанды облысының салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығымен бірлесе отырып, жергілікті офицер Төлеген Нұртолқынның бастауымен К.С. Станиславский атындағы облыстық драма театрында «Шылым шегу-денсаулыққа зиян» акциясын өткізді.
«Психосоматикалық бұзылыстары»
14 Наурыз 2016
2016 жылдың 22-26 ақпаны аралығында ҚММУ психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасында «Психосоматикалық бұзылыстар» тақырыбы бойынша мастер-класс өткізілді (54с.).
«Педиатриядағы коммуникативтік дағдылар»
14 Наурыз 2016
2016 жылдың 11ақпанында Қарағанды қаласының Облыстық балалар клиникалық ауруханасында психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасының қызметкерлері «Педиатриядағы коммуникативтік дағдылар» тақырыбында клиникалық конференция өткізді. Кафедра меңгерушісі Л.Л
«Алтын таға»
11 Наурыз 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде xалықаралық әйелдер күніне арналған «Алтын таға» атты интеллектуалды ойын«Барлығы әйелдерден басталады» деген сөздермен басталды.
А. К. К. Қ. жұмысын жалғастыруда!
11 Наурыз 2016
27 ақпанкүні Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» жастар денсаулық орталығымен бірге Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен тыл еңбеккерлерінің үйлеріне баруды ұйымдастырды.
Бар жанымызбен
11 Наурыз 2016
Егер өтіп бара жатқандардан: «Біз үшін ардагерлер және тыл қорғаушылары қаншалықты маңызды?» деп сұрасаңыз бірауыздан қазіргі жарқын болашағымыз және осы қазіргі өміріміз олардың арқасында деп жауап береді. Айтқым келгені, қазіргі ұрпақ ардагерлерге алғыс айтады және олардың әрқайсысын бағалайды.