«Медициналық ЖОО мұғалімдерінің клиникалық қызметін ұйымдастыру (тәжірибе алмасу шеңберінде)» оқыту семинары.

16 Наурыз 2016

2016 жылдың 26 ақпанында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті негізінде «Медициналық ЖОО мұғалімдерінің клиникалық қызметін ұйымдастыру (тәжірибе алмасу шеңберінде)» семинары өтті.

Құттықтау сөзімен ҚММУ  ректоры, профессор Р.С. Досмағамбетова шықты, медициналық жоғары оқу орны факультетінің клиникалық қызметінің талқылау маңызды екенін атап өтті.

Оқыту семинарында проректорлар, клиникалық жұмыс жауапты ведомстволардың басшылары, экономистер мен Қазақстан Республикасының медициналық жоғары оқу орындарының қаржыгерлері қатысты.

Семинар барысында  мынадай мәселелер талқыланды: медициналық ЖОО клиникалық факультетінің жұмысын реттейтін, ҚММУ медициналық жұмысын қамтамасыз ететін   құқықтық құжаттар; ҚММУ клиникалық базаларында ПОҚ клиникалық жұмыс орындалуын бақылауды жүзеге асыру; Клиникалық жұмыс орындау үшін ҚММУ қызметкерлерінің еңбекақысы; ҚММУ клиникасы ПОҚ клиникалық жұмысы. Семинарға қатысушылар өзекті мәселелерді талқылауға белсенді түрде қатысты.

Семинар қатысушылары соңында университет бөлімшелеріне экскурсия жасады. Қонақтар ҚММУ консультативтік-диагностикалық орталығын, практикалық дағдылар орталығын, стоматологиялық клиника, ұжымдық қолдану зертханасын, кітапхананы көруге барды.