«Наурыз мейрамы -2016» мерекелік концерті

28 Наурыз 2016

Шет тілдер кафедрасының оқытушысы Н.А. Тогандыкова  16.03.16 күні  Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінің №4 жатаханасында «Наурыз» мейрамына арналған концерттік бағдарламасын ұйымдастарды.

Іс-шараға ҚММУ келесі студенттері: Ербулан Багитжанов , Айжан Рауандина , Аида Маграмова , Абзал Сафарханулы , Анара Елеуова , Азат Фазыл , Мадина Мергазина , Тогжан Жантлесова , Аида Көптілеуова , Аян Токашов , Малика Маннапова , Индира Маерманова , Жулдыз Молдахметова , Акылбек Табулдинов , Мирас Дінмұхаммедұлы  қатысты.

Студенттер ұлттық салт-дәстүрлер бойынша өздерінің білімдерін көрсете алды. «Беташар» дәстүрі көрсетілді. Ұлттық билер мен әндер, мәнерлеп оқылған өлеңдер осы іс-шараға қатысқан көрермендерінің көңіл –күйін көтерді.

Шет тілдер кафедрасының оқытушылары мен «Жалпы медицина және стоматология» мен «Профилактикалық медицина, биология, фармация, қоғамдық денсауық сақтау» факультеттеріндегі студенттермен бірге залды мерекеліқ тақырыпта безендерді.

«Наурыз мейрамы - 2016» мерекелік іс-шарасына «Профилактикалық медицина, биология, фармация, қоғамдық денсауық сақтау» факультетінің деканат өкілдері келді. «Наурыз мейрамы - 2016» мейрамына арналған концерт тиісті деңгейде өтті.

Жауапты оқытушы: Н.А.Тогандыкова