Халықаралық спорт күні!

07 Сәуір 2016

Бейбітшілік  пен игілікті дамыту үшін 6 сәуірде  Халықаралық спорт күнін атап өтеді.

2013 жылы 23 тамызда БҰҰ-ның бас Ассамблеясы бірауыздан 6 сәуірде Халықаралық спорт күнін атап өту күні деген шешім қабылдады. Құрылтайшылардың ойы бойынша жыл сайын 23 маусымда аталып отетін Халықаралық Олимпиада күніне  халықаралық спорт күні сәтті толықтыру болып табылады.

Спорт күнінде бүкіл әлемде милиондаған адамдар спорттық жарыстаға,10км-ге жүгіруге, марафондарға,топтық спорт ойындарына, велосипед жарысына және білім беру іс-шараларына  қатысады.

Біздің университте халықаралық спорт күнін атап өтті!

Медициналық реабилиталогия және дене тәрбиесі кафедраларының оқытушылары орталық мәдени және демалыс саябағына 1 және 2 -курс студенттері үшін 2 км қашықтыққа жүгіруді ұйымдастырды. Жүгіру алдында Ерубаев көшесі,32 спорт алаңында студенттермен жаттығу өткізілді .

Спорт –әлемде төзімділік пен өзара түсінікті құру үшін, сондай-ақ денсаулықты сақтау мен көтеріңкі көңіл күй болып табылады.

Медициналық реабилитология және дене тәрбиесі кафедрасы