«Сүт бездерінің ісігімен дүниежүзілік күрес күні»
01 Қараша 2016
26 - қазанда Сүт бездерінің ісігімен дүниежүзілік күрес күні. Жастармен жұмыс бөлімі KazMSA белсенділерімен осы күнге арналған іс-шараны өткізді.
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 25 жыл
01 Қараша 2016
Сәрсенбі 26-қазан күні Қарағанды мемлекеттік медицина унвиерситетінде Қарағанды облысы Қазақстан халқы Ассамблеясының ғылыми-сараптамалық тобы Қазақстан Республикасы Тәуелсізідігінің 25 жылдығына арналған «Қазақстан болашағы үшін қозғалыс» қоғамдық ұйымы «Көп этникалық қоғам және заманауи мемлекет: ұлттық моделдер және даму стратегиялары» тақырыбында облыстық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
Тазалық кубогі-2016
31 Қазан 2016
26 қазан күні «Жастар» спорттық кешенінде жылсайынғы «Тазалық кубогі: студенттік лига» іс-шарасы өтті. Іс-шараға 90 адама қала жоғары оқу орындары және колледждері студенттерінен құралған 9 команда қатысты. Әділ-қазылар алқасы құрамына қала жастар ұйымдарының өкілдері кірді. Турнир 3 кезеңнен құралды.
ҚММУ қабырғасындағы Дүниежүзілік контрацепция күні
31 Қазан 2016
26 қыркүйек – Дүние жүзілік контрацепция күні жыл сайын әлем бойынша тойланады. «ЖМ» 6-003 топ интерндері акушер-гинекологтар мамандығының акушерлік және гинекология кафедрасының жетекші ассистентіР.В.Воробьевамен бірге ҚММУ жатақханасында «Контрацепция: әйел денсаулығын қорғау тек ол ғана емес ... » атты білім беру науқаның өткізді. Науқан №1, №3 және№6 жатақханаларда 2016 жылдың 26 -29 қыркүйегі аралығында өткізілді.
Жұмыс берушілерімен кездесу
31 Қазан 2016
24 - қазанда біздің университетте «Қоғамдық денсаулық сақтау» және «Медициналық -профилактикалық іс» мамандығының түлектері Қарағанды облысының ТҚҚД және ТҚҚБ өкілдерімен кездесті.
«Кездесу орнын өзгертуге болмайды»
28 Қазан 2016
Біздің университетте 2011 жылдан бері ішкі және сыртқы академиялық ұтқырлық белсенді түрде дамып келеді, осы академиялық ұтқырлықтың арқасында біздің студенттер жақын және таяу шетелдерде білім ала алады. Сонымен қатар, біздің университетке оқуға Қазақстанның және шетелдің әр түрлі оқу орындарынан студенттер келеді.
Дүние жүзілік өкпенің созылмалы обструктивті ауруларымен күресу күні (World Chronic Obstructive Pulmonary Disease Day, World COPD Day)
27 Қазан 2016
24 қазан 2016 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің №1 ішкі аурулар кафедрасында «Жалпы медицина және стоматология» факультетінің 4 курс студенттеріResearch – based learning (RBL) қағидасын қолдану арқылы ғылыми жобаларын қорғады.
Көз жанары – біздің байлығымыз!
26 Қазан 2016
22 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі KazMSA медицина жастарының қауымдастығының белсенділерімен, Төлеген Нұртолкын SCOPH Жергілікті офицерінің жетекшілігімен «Мұрагер» мамандарылған мектепте «Көз жанары – біздің байлығымыз!» іс-шарасын өткізді.
Дебютанттың сенімді нық қадымы
26 Қазан 2016
21 қазанда Кеншілер мәдениет сарайында дәстүрлі Қарағанды КТК лигасы «Күзгі кубок» болып өтті.
В.Н.У.К. (Ардагерлерге күтім және серік қажет) жұмысын жалғастырады
26 Қазан 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Ынталы студенттер клубымен» (ЫСК) құрметті оқытушылар, еңбек ардагерлері, ЖОО құрылыуынаүлестерін қосқандар адамдарға баруды ұйымдастырды, олар: А.И. Пономаренко, А.В. Шибаров, М.З. Сарсенбеков, У.С. Алькенова және Г.Р. Исин.