Біз маскүнемдікке қарсымыз!
26 Қазан 2016
Қарашаның 19-ы күні СР «Самұрық»-тың қоғамдық жұмыстармен айналысатын министрлігі,жастармен жұмыс жасау бөлімімен бірлесіп, Ұлттық маскүнемдіктен бас тарту күніне орай,іс-шара өткізді.
ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы
25 Қазан 2016
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің төрағасының 31.03.2016 ж. №316 бұйрығына сай Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) ғылыми дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі ашылды.
2017 жылдың бакалавр түлектерімен кездесуі өтті.
25 Қазан 2016
2016 жылдың 19 және 20 қазанында Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінде «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Медициналық-профилактикалық іс», «Фармация», «Мейірбике ісі», «Биология» мамандықтары бойынша 5 курс бакалавр-түлектерімен клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімінің өкілдерімен отырысы өтті.
«Бақытты отбасы» тақырыбындағы жылы кездесу
25 Қазан 2016
Отбасы – сыйластық, жарастық орнаған орта, кішкентай Отан. «Отан – отбасынан басталады» дегендей отанды сүю – отбасынан басталатыны рас! Себебі, отбасы – бала тәрбиесінің ең алғашқы ұжымы. Оның ер жетіп өсуі, бойындағы алғашқы адамгершілік белгілері отбасында қалыптасады, сондықтан да туған үйдің жылуы – оның көкірегінде көп жылдар бойы сақталып, мәңгі есінде жүреді. Отбасы – табиғат сыйлаған кереметтердің бірі.
Қарағанды облысының травматолог-ортопед қауымдастығының отырысы
24 Қазан 2016
30 қыркүйек күні «Чайка» қонақ үйінде Қарағанды облысының травматолог-ортопед қауымдастығының отырысы болды. Конференцияның төрағасы облыстың штаттан тыс бас травматологы Е.Ж.Сембеков және кафедра меңгерушісі Т.М.Абиев болды. Баяндамамен жалпы хирургия және ортопедия кафедрасының профессоры Б.Е. Тулеубаев, сонымен қатар проф. Х.Ж. Мақажанов атындағы ТжООО дәрігер-ортопедтері баяндама жасады.
Рухани келісім күні.
21 Қазан 2016
18 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «INSIGHT» дебат клубымен бірге «Рухани келісім күніне» арналған университететіміздің дебат турнирін ұйымдастырды.
Дөңгелек үстел.
21 Қазан 2016
19 қазан күні Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Намыс» пікірталас клубымен бірлесіп ҚММУ «Конфессияаралық келісім және діни толеранттылық – Қазақстан халқының маңызды факторы» тақырыбына дөңгелек үстел өткізді.
«Колоректальді хирургиядағы лапароскопиялық реконструктивті-қайта қалпына келтіретін операциялар»мастер-класс
21 Қазан 2016
ҚММУ №1 хирургиялық аурулар кафедрасы Қазақстан Республикасының тәуелсіздігінің 25-жылдығының қарсаңында Теміртау қаласының орталық ауруханасының клиникалық базасында 2016 жылдың қазан айының 13-14 күндері «Колоректальді хирургиядағы лапароскопиялық реконструктивті-қайта қалпына келтіретін операциялар» бойынша мастер-класс бағдарламасын ұйымдастырды.
Республикалық оқыту семинары «Акушерліктегі сынамалы жағдайлар»
20 Қазан 2016
2016 жылдың 19 қазанында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті жанында «Акушерліктегі сынамалы жағдайлар» Республикалық оқыту семинары өтті .
6 турдың қорытындысы.
20 Қазан 2016
15-16 қазанда № 2 спортзалында жатақханалар командалары арасында футбол бойынша ҚММУ чемпионатының V – VI турының ойындары болып өтті. Университетіміздің қазіргі чемпионы «Пәтершілер 2» командасы (капитаны Бондарев Андрей)күтпеген жерден жеңіліс тапты, ал қазір біріншілікте жеңіліс таппаған екі ұжым «Пәтершілер 1» (капитан Сәрсенбаев Қасым) және «Пәтершілер 4» (капитаны Абдижаббаров Шахзод) қалды.