ҚММУ-ға алғашқы қадам басу
19 Қазан 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 14- қазан күні бірінші курс студенттерінің «Студенттер қатарына қабылдау» дәстүрлі мерекесі өтті. Бұл әрбір студент өміріндегі ұмытылмас сәт.
«Өмір – бұл менің өмірімдегі ең қымбаты!»
18 Қазан 2016
10 қазан, Бүкіләлемдік психикалық денсаулық сақтау күні, психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасы психиатрия және наркология кафедрасымен және «Жалпы медицина» мамандығының 5 курс студенттерінің қатысуымен ҚММУГоголь көшесі, 36 корпусының 111 аудиториясында психикалық денсаулық сақтау фестивалі өткізді.
Қарт адамдар құрметке лайық.
18 Қазан 2016
1 қазан, Қарттар күні, ескі дәстүр бойынша психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасы «Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар», «Клиникалық психология негіздері»пәндері бойынша дайындалатын 1 және 3 курс студенттерімен бірге, №1 қалалық аурухананың филиалы-клиникалық базасында науқастарын құттықтауды шешті.
Студенттер қатарына қабылдау – 2016!
18 Қазан 2016
Студенттер қатарына қабылдау...Әрбір бірінші курс студенті жыл сайын оны асыға күтеді.
Алиментариус Кодексі Комиссиясының 30 отырысы
14 Қазан 2016
2016 ж. 3 және 7 қазан қүндері Астана қаласында тамақ өнімдерінің стандарттарын енгізу және қолдану бойынша жұмысты үйлестіруші халықаралық ұйым болып табылатын CODEXAlimentariusкомиссиясының 30 мерейтойлық сессиясы өтті. Сессияда 52 елден келген делегаттар қатысты. Комиссияға барлығы 190 мемлекет кіреді, оның ішінде Қазақстан Республикасы 2003 жылдан бастап бар.
Регби – батырлар спорты.
13 Қазан 2016
Өткізіліп жатқан Солтүстік-Орталық аймақтағы ҚР чемпионатының маусымында ҚММУ регбистер клубының ойыншылары қатысуда. 1- қазанда Шахтинскта бастау алған еліміздің бірінішілігінің кезекті туры шеңберінде балалар сенімді жеңіске қол жеткізді: ҚММУ-Шахтинск 21:19, ҚММУ-Ұлттық Гвардия 10:7 және ҚММУ:ҚарМУ 5:5 тепе-тең ойынды ойнады.
Универсиада -2017 еріктілері үшін семинар.
13 Қазан 2016
10 қазанда Қарағанды облысы бойынша «Қазақстан студенттерінің Альянсы» жастар қозғалысы «Универсиада -2017 жергілікті еріктілер арасында тренингтерді еңгізу техникасы оқыту бойынша Универсиада еріктілері үшін Курстық семинар-тренингін» өткізуді ұйымдастырды. Іс-шара «Технопарк Сары-Арқа» ЖШС қабырғасында өтті.
Тьюторлар клубы
13 Қазан 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «Самұрық» СР-ның білім беру Министрлігімен бірлесе ҚММУ-да тьюторлық атауымен жаңа жобаныіске қосты.
Біздің чемпион!!!
13 Қазан 2016
Қарағандыда қол күрестен облыс чемпионаты өтті. Турнир мемлекет тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған және оған облысымыздың палуандары қатысты. Турнирде Қарағанды мемлекеттік медицина унвиерситетін жалпы медицина және стоматология факультетінің 3-050 тобының 3-курс студенті Тлеуханова Айжан көрсетті.
КТК форматын өзгертті
12 Қазан 2016
Қыркүйектің 12-нен 17 –сіаралығында «Бейбітшілікжәнекелісімсарайында» жаңа республикалық әзілкештер жобасының ойындары, еліміздің үздік КТК-ның ойыншылары қатысқан «Көңілді тапқырдар алаңы» болып өтті.