ҚММУ чемпионаты. 4 турдың қорытындысы.
12 Қазан 2016
Осы демалыстарда №2 спортзалында (Ерубаева 32) жатақханалар командалары арасында футбол бойынша ҚММУ чемпионаты ның 3 және 4 туры болып өтті. Біріншіліктің төрт турынан кейін чемпион атағына таласатын төрт көшбасшысы анықталды: «1-пәтершілер» (капитаны Сарсенбаев Қасым), «2-пәтершілер» (капитаны Бондарев Андрей) және «4 пәтершілер» (капитаны Абдижаббаров Шахзод).
Жалпыкомандалық сынақтағы жеңіс.
12 Қазан 2016
5 қарашада Серік Сәпиев атындағы спорт кешенінде IV «Асық ату» және «Арқан тартыс» ойындары бойынша Облыстық турнир болып өтті.
Қарттаркүнімен!
12 Қазан 2016
Қазанның алғашқы күндерінде Халықаралық қарттар күнін атап өту жақсы дәстүрге айналды. Қарттар күні – бұл біздің қымбатты адамдарымыздың, яғни ата-анамыздың, әжелеріміз бен аталарымыздың ерекше ықыласқа бөленетін жарқын мерекесі.
Мерекелік флеш-моб.
10 Қазан 2016
Қыркүйек айының 29 күні жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Самұрық» СР мәдениет министрлігімен бірігіп, ҚММУ ұстаздарын мерекелерімен құттықтауға белсене кірісті.
Рахмет сіздерге, ұстаздар!
10 Қазан 2016
30 қазан күні Ұстаздар күнін мерекелеу аясында жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ шығармашылық үйірмелерімен бірлесе университеттің профессорлық-оқытушылар құрамы ардагерлерін және біздің қазіргі ұстаздарымызды құттықтауға арналған салтанатты концерт ұйымдастырды.
Футбол маусымы ашық.
07 Қазан 2016
Жаңа оқу жылының алғашқы айында, қазан айының бірінші сенбісінде ҚММУ Спорт клубы жатақханалар командалары арасында шағын футбол бойынша университеттің тоғызыншы кезекті чемпионатын бастады.
Құқыққорғау органдары өкілдерімен кездесу
07 Қазан 2016
28 қыркүйекте университеттің акт залында құқық қорғау органдары окілдерімен ҚММУ студенттерінің кезекті кездесуі болып өтті.
Брейн ринг
06 Қазан 2016
25 қыркүйекте Қарағанды облыстық «Нұр Отан» партиясы филиалының ақ залында жоғары оқу орындарының студенттері арасында «Брейн ринг» зияткерлік ойынының кезекті раунды болып өтті.
ПТР талдаудың көмегімен өсімдік жасушаларынан ДНҚ бөліп алу.
06 Қазан 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасында «Биология» мамандығының 4-курс студенттеріне ПТР әдісін тәжірибе тұрғысынан меңгеру үшін зертханалық сабақтар жүргізілді.
Ұзақ және жайлы өмір сүріңіздер, қымбатты біздің науқастар!
06 Қазан 2016
БҰҰ Бас Ассамблеясы1990 жылғы 14 желтоқсаннан бастап өздерінің 45/106 резолюциясында 1 қазандыХалықаралық қарттар күнідеп есептеп, қаулы қабылдады. (International Day of Older Persons). Басында қарттар күнін Европада атап өтілді, кейін Америкада, 1990 жылдардың аяғында бүкіл дүние жүзі атап өте бастады.