Құрметті әріптестер!
06 Қазан 2016
ҚММУ 2016 жылдың бірінші жартыжылдығының қорытындысы бойынша медициналық ЖОО рейтингілік бағалауында 1 орынға ие болды. Сіздерді жоғары жетістікпен құттықтаймыз және барлықтарыңызға ғылым саласындағы үздік жұмыстарыңыз бен белсенді еңбектеріңіз үшін алғыс білдіреміз!
ҚММУ республикалық жооаралық бірнеше тілділік олимпиадасы
04 Қазан 2016
2015-2020 жылдары аралығында үштілді білім берудің Жол картасы бағдарламасын жүзеге асыру аясында Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті шет тілдер кафедрасының ұйымдастырумен 2016 жылы қыркүйек айының 23 жұлдызында жоғары оқу орындары арасында Республикалық көптілділік олимпиадасы өтті.
Гистология пәні бойынша ғылыми студенттік үйірменің отырысы
03 Қазан 2016
14 қыркүйек күні гистология кафедрасында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің түлегі,кафедраның ғылыми үйірмесінің бұрынғы қатысушысы Гернер Иоганн Фридиолиновичтің қатысуымен ғылыми студенттік үйірменің отырысы өтті.
Үйлестіруші студенттік кеңес
03 Қазан 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің үйлестіруші студенттік кеңес (әрі қарай-ҮСК) – университеттің студенттік ұйымдардың жетекшілерін біріктіретін жастар ұйымы. ҮСК-нің алғашқы жиналысы ағымдағы жылдың қыркүйек айында өтті.
Білім беру бағдарламаларын мамандандырылған аккредиттеуі шеңберінде өтуі
30 Қыркүйек 2016
Теологпен кездесу
30 Қыркүйек 2016
Жастардың діни сауаттылығын арттыру мақсатында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде студенттердің үнемі дін дін басыларының өкілдерімен, дінтанушылармен, дін істері жөніндегі Бсқарма өкілдерімен кездесулер өткізіледі.
«Не? Қайда? Қашан?».
29 Қыркүйек 2016
25 қарашада «Шахтер» орталық стадионында«Не? Қайда? Қашан?» қалалық зияткерлік клубының кезекті отырысы болып өтті.
ҚММУ жеңіл атлеттерінің салтанатты жеңісі
29 Қыркүйек 2016
24 қыркүйекте, қалалық саябақта «Алтын күз» дәстүрлі жеңіл атлетикалық кросс болып өтті, ЖОО командалары арасында, колледж, мектеп сонымен қатар өндірістік және ұйымдастырушылық ұжымдар да болды.
Алло, біз дарындыларды іздейміз!
29 Қыркүйек 2016
17 қыркүйекте Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ акт залында «Алло, біз дарындыларды іздейміз» жас дарындар дәстүрлі байқау-конкурсын өткізді.
«Жол ашар»
28 Қыркүйек 2016
Қыркүйектің 10 күні Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің бірінші курс студенттеріне арналған дәстүрлі, спорттық–танымдық «Жол ашар» викторинасы өтті. Викторинаға Жалпы медицина және стоматология және Профилактикалық медицина, биология және фармация факультеттерінен 8 адамнан құралған 10 топ қатысты.