Тілім менің – тірлігімнің тірегі
26 Қыркүйек 2016
22 қыркүйек - Қазақстан халықтарының Тілдер күні. Қазақ тілі кафедрасында 2016-2017 оқу жылы осы аталған айтулы мерекені ауқымды тойлаумен басталды. Кафедра оқытушысы А.Ж.Аханованың жетекшілігіндегі «Қыран» клубының мүшелері және университетіміздің барша студенттерінің атсалысуымен «Тілім менің – тірлігімнің тірегі» атты мерекелік іс-шара өтті.
Жаңа буынның медицинасы
15 Қыркүйек 2016
Біз 4 курс «Жалпы медицина» мамандығының студенттері 2016 жыл 31 мамыр мен 4 шілде аралығында Новосібір қаласында «емдеуші дәрігердің көмекшісі» ретінде кәсіби практиканы өткіздік. Баға жетпес тәжірибе мен жаңа білім алдық, халықаралық маңызы бар конференцияларға қатыстық.
Спорт апталығы
14 Қыркүйек 2016
Қыркүйектің екінші апталығы ҚММУда өте мазмұнды оқиғамен басталды. Спорт клубы Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім және дене тәрбиесі курсымен медициналық реабилитология кафедрасы ЖОО «Спорт апталығы» атауымен науқан сериясын ұйымдастырып өткізді.
«Summer Meeting 2016» қатысу (Дублин, Ирландия)
13 Қыркүйек 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің докторанттары Матюшко Дмитрий Николаевич пен Бадыров Руслан Муратович 2016 жылдың 26 шілде мен 2 тамыз аралығында Дублин қаласындағы Ирландия Хирургия Корольдық колледжінде «Critical Surgical Abdomen Consensus Conference» атты халықаралық Конгресіне қатысты. Конгресті ұйымдастырушы – Әлемдік Жедел Хирургия Қауымдастығы.
Сот медицинасының сұрақтары бойынша 18 - халықаралық конференция
09 Қыркүйек 2016
22-23-ші тамызда Парижде «ICFS 2016: 18th International Conference on Forensic Sciences» ғылыми ақпараттық зияткерлiк алмасуға арналған форум және алдыңғы қатарлы зерттеулердің баспалдағы болып табылатын, сот медицинасы бойынша жыл сайынғы халықаралық ғылыми конференция өтті.
Стратегиялық даму бойынша алғашқы тәжірибе
23 Тамыз 2016
ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің «Қазақстандық медициналық жоғарғы оқу орындары мен шетелдік медициналық мектептердің стратегиялық әріптестігі» жобасын жүзеге асыру шеңберінде 2016 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің стратегиялық әріптесі ретінде Лунд университеті (Швеция) болып анықталды.
Клиникалық практикадағы инновациялық технологиялар
22 Тамыз 2016
2016 жылдың 08-12 тамызында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Қарағанды қ. және Қарағанды облысының медициналық ұйымдарының анестезиолог және реаниматолог, жедел медициналық көмек, емхана, акушер-гинеколог, хирург, травматолог, невропатолог және нейрохирург, кардиолог және терапевт, нефролог, экстракорпоральды детоксикация, трансфузиолог, инфекционист дәрігерлері үшін, сонымен қатар ҚММУ профессорлық-оқытушылық
Ақ жол, түлектер!
10 Тамыз 2016
2016 жылы 7 шілде айында ҚММУ Акт залында «Жалпы медицина» және «Стоматология» мамандықтары бойынша интернатура түлектеріне салтанатты түрде диплом тапсырысы өтті.
«Жалпы медицина» мамандығының бакалавриат түлектеріне дипломды табыстау салтанатты рәсімі.
09 Тамыз 2016
28 және 29 шілде күні С.Сейфуллин атындағы облыстық қазақ драма театрында «Жалпы медицина» мамандығының бакалавриат түлектеріне дипломды табыстау салтанатты рәсімі өткізілді.
Сәттілік, 2016 жылдың түлегі
08 Тамыз 2016
2015-2016 оқу жылнда «Профилактикалық медицина, биология және фармация» факультетін «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Медициналық профилактикалық іс», «Фармация» және «Мейірбике ісі» мамандығы бойынша 161 үлек аяқтады.