Сәттілік, 2016 жылдың түлегі

08 Тамыз 2016

2015-2016 оқу жылнда «Профилактикалық медицина, биология және фармация» факультетін «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Медициналық профилактикалық іс», «Фармация» және «Мейірбике ісі» мамандығы бойынша 161 үлек аяқтады.

Бұл оқиға студенттермен және  оқытушылардың көп жылдық еңбектерінің қорытындысы болып табылды. Қотырынды емтихандардан қобалжу және  қорқыныш сезімі артта қылды. Түлектер қорытынды емтихандарды сәтті тапсырды.

Диплом беру рәсімі ҚММУ-нің акті залында салтанатты түрде өтті. «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының екі түлегі Ташетова Айдана және Корячко Александра және «Фармация» мамандығының түлегі Тулегенова Лилия үздік диплом иегері болып атанды. «Профилактикалық медицина, биология және фармация» факультетінің деканаты 2016 жылдың түлектерін құтықтап творчестволық табыс тілейді.