Білім беру бағдарламаларын мамандандырылған аккредиттеуі шеңберінде өтуі

30 Қыркүйек 2016

Білім беру сапасын қамтамасыз ету жөніндегі қазақстандық тәуелсіз  агенттіктің білім беру бағдарламаларының мамандандырылған аккредиттеуін жүргізуі шеңберінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде сыртқы аудит өтті:

2016 жылдың 13-14 қыркүйегі аралығында

1.  5В110400 «Медициналық-профилактикалық іс»

2.  6М110400 «Фармация»

3.  6D110100 «Медицина»

4.  6R111800 «Медициналық реабилитология»

5.  6R111900 «Сәулелік диагностика»

2016 жылдың 15-16 қыркүйегі аралығында

6.  6R111800 «Офтальмология, оның ішінде балалар офтальмологиясы»

7.  6R113800 «Оториноларингология, оның ішінде балалар оториноларингологиясы»

8.  6R113300 «Балалар хирургиясы»

9.  6R113500 «Травматология және ортопедия, оның ішінде балалар травматологиясы және ортопедиясы»

10.  6R114400 «Акушерия және гинекология, оның ішінде балалар акушериясы және гинекологиясы»

ШЖҚ «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» РМКбілім беру бағдарламаларын мамандандырылған аккредиттеуі шеңберінде сыртқы аудитті жүргізу бойынша сараптау тобының құрамы

р/б

Комиссия мүшесінің Т.А.Ә.

Лауазымы, дәрежесі, атағы

ТонисКарки

Сараптау тобының жетекшісі, халықаралықсарапшы

Тарту университетімедицинафакультетінің  академиялық жұмыстар жөнінде вице-деканы, медицинадокторы, профессор.

Токанова Шолпан Ергалиевна

14.00.07.- гигиена – Медициналық-профилактикалық іс,

5В110400 – Медициналық-профилактикалық іс,тамақтану және гигиеналық пәндер кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының кандидаты, Семей қ. ММУ профессоры.

Серикбаева Айгул Джумадуллаевна

6М110400 – Фармация

Оңтүстік Қазақстан фармацевтикалық академиясының  фармацевтикалық және токсикологиялық  химия кафедрасының доценті, фармацевтика ғылымдарының кандидаты.

Карибаева Дина Орынбасаровна

6Д110100 – Медицина

ҚазҰМУ АМСП кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының кандидаты, доцент.

Андасова Жанар Мурзакалиевна

Ұлттықсарапшы

дене тәрбиесі және спорт теориясы мен әдістемесі, сауықтыру және бейімделме дене тәрбиесі мамандығы бойынша  педагогика ғылымдарының кандидаты

6R111800 – Медициналық реабилитология

Үздіксіз білім беретін Қазақ медицина университетінің  резидентура бөлімінің бастығы, қосымша  ревматология,

медициналық реабилитология және спорт медицинасы кафедрасының оқытушысы.Педагогика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор.

Шапамбаев Насриддин Заитович

6R111900 - «Сәулелік диагностика»

Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясының Фтизиатрия, сәулелік диагностика және сәулелік терапия курсыментерапиялық пәндер кафедрасының доценті.

Сабирова Ляззат Есенгельдиевна

Жұмыс берушілер өкілі

ДСБ «Облыстық қан орталығы» КМК директорының орынбасары.

Колосова Мария Юрьевна

Студенттер өкілі

Қарағанды қ. «Болашақ» академиясы, «Фармация» мамандығының 4-курс студенті

Жанаспаев Марат Амангазыевич

14.00.22.- травматология және ортопедия

6R113500.  – Травматология және ортопедия, оның ішінде балалар травматологиясыжәне ортопедиясы,  хирургия және травматология кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының докторы, Семей қ. ММУ.

Касымжанов Аскар Нургулжаевич

6R113300. – Балалар хирургиясы

«АМУ» АҚ Балалар хирургиясы кафедрасының доценті, медицина ғылымдарының кандидаты, «Балалар хирургиясы» мамандығы бойынша жоғары санатты дәрігер.

Шахметова Кульбаршин Сеильбековна

6R113800 - Оториноларингология, оның ішінде балалароториноларингологиясы,

Дипломнан кейінгі білім секторының меңгерушісі, Сызганов атындағы  ҰҒХО, медицина ғылымдарының кандидаты, қосымша оториноларингология курсымен офтальмология кафедрасының  доценті.

Танышева Гульяш Алтынгазиновна

Ұлттықсарапшы

6R114400 – Акушерия және гинекология, оның ішінде балалар акушериясы және гинекологиясы, Семей қ. ММУ  акушерия және гинекология бойынша  интернатура  кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының кандидаты.

Абдуллина Венера Равильевна

Ұлттықсарапшы

6R113700.  – Офтальмология, оның ішінде балаларофтальмологиясы, Көз аурулары ҚазҒЗИ АҚ диломнан кейінгі білім бөлімінің меңгерушісі. Медицина ғылымдарының кандидаты.

Курмангалиев Еркин-ДауирТолеуович

Жұмыс берушілер өкілі

Қарағанды облысы ДСБ «Х.Ж. Мақажанов атындағы облыстық травматология және ортопедия орталығы» КМК, директор, «Травматология және ортопедия» мамандығы бойынша жоғары санатты дәрігер

Ахметкалиев Санат Женисович

Студенттер өкілі

Қарағанды қ. «Болашақ» академиясы,«Фармация» мамандығының 4-курс студенті

Имашева Багдат Сакеновна

Сараптау тобының үйлестірушісі

Медициналық білім беру ұйымдарын аккредиттеу бойынша бас үйлестіруші, биология ғылымдарының докторы, профессор.