Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 25 жыл

01 Қараша 2016

Сәрсенбі 26-қазан күні Қарағанды мемлекеттік медицина унвиерситетінде Қарағанды облысы Қазақстан халқы Ассамблеясының ғылыми-сараптамалық тобы Қазақстан Республикасы Тәуелсізідігінің 25 жылдығына арналған «Қазақстан болашағы үшін қозғалыс» қоғамдық ұйымы «Көп этникалық қоғам және заманауи мемлекет: ұлттық моделдер және даму стратегиялары» тақырыбында облыстық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.

Конференция ғылыми бірлестіктің ақпараттық алмасуын, университет-колледж даму ынтымақтастығын дұрыстау алаңына айналды.

Конференция бағдарламасына, «Мәңгілік ел» бастауы әне қағидаларын Қазақстанның ұлттық идеясы ретінде дамыту туралы өзекті тақырыпқа баяндамалар кірді.

Конференция жұмысына ғалымдар, университеттер және колледжердің оқытушылары қатысты.

Конференция аясында келесі секциялар жұмыс істеді: «ҚХА-ның бірлік пен толеранттылықтың қазақстандық моделін қалыптастырудағы рөлі», «Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 25 жыл. Мемлекет этносаясаттың тәжірибесі мен келешегі».

Конференция қарарларында Қазақстан Тәуелсіздігінің 25 жыл ішіндегі табыстарына акцент жасалды. Конференция қатысушылары қазақстандық паториотизмді құру, толеранттылықты дамыту, этноаралық келісімді дамыту сұрақтары бойынша қызмет етуге ұсыныстар берді.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім