Тазалық кубогі-2016

31 Қазан 2016

26 қазан күні «Жастар» спорттық кешенінде жылсайынғы «Тазалық кубогі: студенттік лига» іс-шарасы өтті. Іс-шараға 90 адама қала жоғары оқу орындары және колледждері студенттерінен құралған 9 команда қатысты. Әділ-қазылар алқасы құрамына қала жастар ұйымдарының өкілдері кірді. Турнир 3 кезеңнен құралды. Қорытынды бойынша орындар келесідей бөлінді: 1 орын «Эко life»-ҚЭУ, 2 орын «Медик»-ҚММУ, 3 орын «Старт» - Ж.К.Букенов атындағы колледж.

ҚММУ «Медик» командасының капитаны атынан қосарым: «Осындай іс-шараға қатысып, университет атын қорғаған бізге үлкен құрмет. Бұл жарыста 2-ш орынға ие болып қана қоймай, тәжірибе және жаңа достарды табуға көмектесті. Біздің командадағы әрбір ойыншы өзінше жеке тұлға, жарыс тек қана спорттық әдеттерді ғана емес, сонымен қатар викторинада өз білімдерін (ЭКСПО 2017, ҚР экологиялық Кодексі) көрсетуге көмектесті. Әр түрлі жас топтарынан тұрған күшті қарсыластар болғанына қарамастан ауыз бірлік, өзара түсінушілік және өзіне деген сенім біздің команданың үш үздік комканданың арасына кіруге себеп болды.»

Бұл іс-шараныңұйымдастырушылары және унвиерситеттің жастармен жұмыс жөніндегі бөліміне алғыс білдіреміз. Командаға қатысқаны үшін рахмет: Диана Амангелдi  (1-001 Фарм), Айдын Джанпаизов (1-033 ОМ), Айнұр Жаканова (1-005 ОМ), Алихан Иманалиев (1-007 Стом), Шохжахон Мирзаметов (3-030 ЖМ), Алишер Мандиев (1-008 Стом), Дамир Мендiбеков (1-017 ЖМ), Айнұр Неталиева (1-005 ҚДС), Аяулым  Сағат (2-021 ЖМ), Дмитрий Ушаков (1-034 ЖМ), Камила  Хисматуллина (1-034 ЖМ).

Камила Хисматуллина

«Медик» командасының капитаны