Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Кітапханасының бөлімшелерінің жұмыс үрдісін жаңарту
03 Қараша 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің кітапханасы – отандық және шетелдік баспалардың оқу-білім беру және ғылыми әдебиеттеріне қол жеткізуді қамтамасыз ететін ақпараттық, мәдени және білім беру орталығы, ғаламтор желісінде түрлі ақпараттық ресурстарға және түрлі білім беру базаларына қол жеткізуді қарастырады.
«Аса қауіпті инфекциялар. Қазір және бүгін».
03 Қараша 2016
20 қазан айында жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасында «Аса қауіпті инфекциялар» тақырыбы бойынша конференция өткізілді. Конференцияны 7 курстың «Жалпы дәрігерлік тәжірибе» дайындық бағыты 7-086 және 7-070 топ интерндерімен, кафедра доценті м.ғ.к. Н.А.Тимченко жетекшілігімен өткізілді, конференцияға кафедрада сабақ өтіп жатқан 4,6, және 7 курс студенттері шақырылды.
Ағылшын тілінде ауызекі сөйлесу клубының бірінше отырысы
03 Қараша 2016
2016 ж. 29 жұлдызында ағылшын тілінде ауызекі сөйлесу клубының алғашқы отырысы өтті. Отырыс тақырыбы:«Бірінші әсер».Отырысқа ҚММУ бірінші және екінші курс студенттері қатысты. Отырыста келесі сұрақтар талқыланды: Бірінші әсерге сенуіміз керек пе?
Шет тілдер кафедрасында көптілділік клубының бірінші отырысы.
03 Қараша 2016
28 қазан күні Шет тілдер кафедрасында «Ниет болса .... (қазіргі әлемдегі көптілді білім берудің мүмкіндіктері мен рөлі)» атты отырысы өткізілді. Клуб отырысына Шет тілдер кафедра меңгерушісі Бурмистрова В.А., ЖМ 1-016, 1-021,1-022,1-023 топ студенттері қатысты.
Алғашқы қадам
02 Қараша 2016
28-қазан күні Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ҚММУ студенттерінің Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызмет істері Министрлігінің Қарағанды облысы бойынша Департаментінің бас маманы Мирас Қарғабаймен кездесуін ұйымдастырды.
29 қазан – Дүниежүзілік инсультке қарсы күрес күні.
02 Қараша 2016
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйғарымымен 29 қазан «Дуниежүзілік инсультке қарсы күні» деп аталды.
«Веста» клубы
02 Қараша 2016
2016 жылдан бастап жастармен жұмыс жөніндегі бөлім бастамасымен ҚММУ-да жаңа «Веста» клубы жұмыс істейді. Клубтың негізгі бағыты отбасылық құндылықтарды насихаттау болғандықтан клубтың барлық қатысушылары бір дауыспен клубтың атауын отбасы ошағының қамқоршысы, рим құдайының атымен Веста деп қоюға келісті.
«Нұр Отан» партиясының кубогіне дебат турнирі
01 Қараша 2016
22 - қазанда «Нұр Отан» партиясының кубогіне XIV облыстық дебат турнирі болып өтті. Іріктеу турнирінің басты мақсаты болып талқылауды жүргізе алатын, өз көзқарасын білдіре алатын, сауатты және өз командасының қызығушылығын дәлелдеп қорғай алатын жас саясаткерлерді қолдау және табу.
Таза сессия
01 Қараша 2016
25 - қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «Жас Отан» жастар қанатының қызметкерлері Әубәкірова Сымбат, Абилжанов Заңғаром және Еділбаев Ерсінмен бірлесіп ҚММУ бас ғимаратында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің студенттері арасында анонимді сауалнамасын өткізді.
Жемқорлықпен күрес
01 Қараша 2016
24-қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Қазақстан студенттерінің Альянсымен бірлесіп Қарағанды облысының жемқорлықпен күрес және мемлекеттік істер жөніндегі ҚР Агенттігінің өкілдері Дидар Смағұловпен және Мирас Қарғабаймен ҚММУ студенттерінің ақпараттық кездесуін өткізді. Сонымен қатар кездесуде оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі проректор В.Б. Молотов-Лучанский қатысты.