Ауруханалық күлдіргілер
14 Қараша 2016
8 қарашада Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Театр өнері үйірмесінің қатысушыларымен (жетекшісі Жібек Жұмаділова) «Ауруханалық күлдіргілер» жобасы шеңберінде кезекті қайрымдылық акциясын өткізді. «Ауруханалық күлдіргілер» - бұл балаларды сауықтыру жүйесіндегі жаңа сөз, қиын аурулары бар балаларды дәрілермен емес жағымды эмоциялармен емдеу.
«Орталық жүйке жүйесінің дегенеративті аурулар»пәнаралық конференция
14 Қараша 2016
2016 жылдың 8 қарашасында Психиатрия және наркология кафедрасында «Неврология» «Психиатрия және наркология» және «Коммуникативті дағдылар және психология негіздері» «Орталық жүйке жүйесінің дегенеративті аурулар» тақырыбы бойынша пәнаралық конференция өткізілді.
«Нұрлы жол» турнирі
10 Қараша 2016
7 қарашада ҚММУ Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім және «Insight» пікірталас клубымен бірлесіп «Нұрлы жол – Қазақстанның үдемелі дамуындағы жаңа кезең» пікірталас турнирін өткізді.
№2 ЖжКМК кафедрасында өрт қауіпсіздігі бойынша жаттығу
09 Қараша 2016
ҚММУ ректорының «Апатты жағдайлар бойынша жаттығулар өткізу» №171 бұйрығы 13.09.2016 жылы жарияланды. 2016 жылдың 28 қазанында №2 ЖжКМК кафедрасы ұжымымен «Өрт» әрекеті бойынша оқу өткізілді. Жаттығуға «ЖМ және С» 5 - курс факультетінен 20 студент және 9 негізгі қызметкерлер қатысты.
Еліңнің Конституциясын біл!
08 Қараша 2016
31 қазанда Е.А.Бөкетов атындағы ҚарМУ-да Қазақстан Республикасы елінің негізгі заңдарын білуге олимпиада болып өтті.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу
08 Қараша 2016
2016 жылы 1 қарашада Қарағанды мемлекеттік медицина университеті базасында Қарағанды облысындағы медициналық ұйымдардың басшылары
Академиялық ұтқырлық бойынша Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының ЖезУ-не сапары
08 Қараша 2016
17.10.2016 – 27.10.2016 жыл аралығында Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасыныңмеңгерушісі Қ.А.Темірғалиев және кафедраның аға оқытушысы А.Б.Долгополов О.А.Байқоныров атындағы Жезқазған Университетіне ЖОО-ның ПОҚ академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде сапары болды.
Құрылыс жасағының үздік сарбазы!
04 Қараша 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің студенті Никитина Дарьяны (2-001 тобы) «2016 жылғы Студенттік құрылыс жасағының үздік сарбазы» номинациясы жеңісімен құттықтайды.
Интернат-үйінде «Күзгі бал»
04 Қараша 2016
1 - қарашада Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Ынталы студенттер клубымен, ЖЖБ маманы А.С. Машрапованың жетекшілігімен даму мүмкіншіліктері шектеулі балалар үшін балалардың интернат-үйіне барып қайтты.
Алтындай айырмашылық.
03 Қараша 2016
ҚММУ футбол бойынша IX чемпионатының ойындары аяқталды. Біріншілікке университет жатақханадарынан ұсыныс білдірген 11 команда қатысты. Турнир жанкүйерлерін соғы турға дейін ынталандырып отырды. Біріншіліктің жеңімпазы «Пәтершілер 1» (капитаны Қасым Сарсенбаев) командасын доптардағы үздік айырмашылық қана анықтады.