Астанадағы турнир
21 Қараша 2016
Астанада «Нұр Отан» халықтық-демократиялық партиясының кубогіне XIV Республикалық пікірталас турнирі болып өтті. Турнир Қазақстан Республикасының 25 жылдығын мерекелеуге арналды.
Бірінші курс студенті - 2016
21 Қараша 2016
Жыл сайынғы «Бірінші курс студенті -2016»Студенттік Спартакиадасы үстел теннисі бойынша өткен жарыспен аяқталды.
Есінде сақта және ойлан
21 Қараша 2016
14 қараша күні жастармен жөніндегі бөлім және ынталы студенттер клубы бірігіп, Дүниежүзілік жол апатының құрбандарын еске алу күніне арналған "Есінде сақта және ойлан"атты акция өткізді.
Блогерлер мен журналисттер слеті
21 Қараша 2016
16 қараша күні "Apart Hotel"-де II қалалық жас журналисттер мен блогерлер слеті өтті. Слетке журналистика факультетінің студенттері, блогерлер, жас журналисттер және БАҚ өкілдері қатысты.
«Кардиология саласындағы жоғары білім» бағдарламасы бойынша оқу
18 Қараша 2016
09.11.2016 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне Германиядан «Кардиология саласындағы жоғары білім» бағдарламасы бойынша сараптаушы профессор Jobst Nitsch келді.
Өкпе обырының алдын алу және темекі тартумен күрес
18 Қараша 2016
«Денсаулық» жол картасы бағдарламасы аясында салауатты өмір салты шаралары бойынша 10 қазанда онкология кафедрасы «Өкпе обырының алдын алу және темекі тартумен күрес» тақырыбында ҚММУ Гоголь к-сі, 36 мекенжайындағы корпусында дөңгелек үстел отырысын ұйымдастырды.
Медиация – медициналық пікірталастың заманауи шешімі немесе қазіргі заманға сай болмыс жағдайында дәрігерді қалай қорғау керек
17 Қараша 2016
Жаһандану үрдісінің басталуымен, әр түрлі мемлекеттердің медициналық қауымдастықтарының қарым-қатынастарын нығайту, барлық өркениетті әлемде медициналық ортада науқастың заңды және жалпы зиялылығын арттыруға қатысты сот үрдістері айтарлықтай өзгеріске ұшырауда.
ҚММУ қазақ тілі кафедрасының кәсіптік бағдар беру жұмысы туралы
17 Қараша 2016
2016 жылдың 10-11 қараша күндері ҚММУ-дың қазақ тілі кафедрасының доценттері С.Ж.Шахина мен А.Б.Әшірбекова кәсіптік бағдар беру мақсатында Қарағанды қаласындағы № 97 мектеп-гимназиясына барып, 11- сынып оқушыларымен және олардың ата-аналарымен кездесті.
Әлемді өзгертетін идеялар
16 Қараша 2016
8-9 қараша күндері Астанада «Әлемді өзгертетін идеялар» семинар-тренингі өтті.
Объективтік тағылымға субъективтік таным арқылы
15 Қараша 2016
Білім игеру процесі – қайталау емес, ал сабақ - тексеру емес. Қараша айының 5 жұлдызында университетіміздің қазақ тілі кафедрасында «Жүрек-қан тамырлар жүйесінің аурулары» тақырыбымен кәсіби қазақ тілі пәнінен ерекше мағыналы ашық сабақ өтті.