Облысымыз, мерейтойыңмен!
24 Қараша 2016
Тәуелсіздіктің 25 жылдығының мерейтойы қарсаңында, Қарағанды облысы өзінің 80 жылдығын атап өтуде. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде осы оқиғаға арналған мерекелік концерт болып өтті.
ҚарМУ-дағы дөңгелек үстел
23 Қараша 2016
Е.А.Бөкетов атындағы ҚарМУ-да «Студенттік өзін-өзі басқару: даму мәселелері және болашағы» тақырыбына дөңгелек үстел өтті.
Шетелдік патенттеу
23 Қараша 2016
Еуразиялық патенттік ведомство – Eurasian Patent Office «Балалардағы артрогрипозды деформациясы бар балаларды емдеуге арналған тарту құрылғысы» өнертабысына патент табыстады, авторы – профессор Роза Сейітқалиқызы Әлімханова.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
23 Қараша 2016
Республиканың құрылыс жасағының үздік сарбазы
23 Қараша 2016
Орал қаласында Қазақстанның барлық «Жасыл ел» жастар еңбек жасақтарының үздік өкілдерін марапаттау салтанаты өтті.
Жастар және ғылым
22 Қараша 2016
2016 жылдың 10 қарашасында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде дүние жүзілік ғылым күніне арналған ғылыми-тәжірибелік конференция болып өтті. Конференцияға студенттер, жас мұғалімдер және магистранттар қатысты.
Аймақтық студенттік форумы
22 Қараша 2016
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай 2016 жылы 18 қарашада Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінде өңірлік студенттік жастар жобаларының форумы өтті.
Халықаралық төзімділік күні
22 Қараша 2016
16-қараша дүние жүзінде халықаралық төзімділік күні болып атап өтіледі. БҰҰ декларациясына сәйкес, барлық адамдар табиғаты бойынша әртүрлі, бірақ қадір-қасиеті мен құқықтары жағынан тең екенін мәлімдейді.
«Тәуелсіз Қазақстанның жастары» көрмесі.
21 Қараша 2016
16 қарашада Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім облыстық бейнелеу өнері мұражайында «Тәуелсіз Қазақстанның жастары» көрмесін ұйымдастырып, өткізді.
Чемпионат қарқыны
21 Қараша 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Insight» пікірталас клубымен бірлесіп ҚММУ-де «Не? Қайда? Қашан» ойыны бойынша II чемпионат өткізді. Биыл турнир ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналды.