Республиканың құрылыс жасағының үздік сарбазы

23 Қараша 2016

Орал қаласында Қазақстанның барлық «Жасыл ел» жастар еңбек жасақтарының үздік өкілдерін марапаттау салтанаты өтті.

Батыс-Қазақстан облысындағы ХІІ еңбек маусымының жабылу салтанатында 9 өңірден «Студенттік құрылыс жасағының үздік сарбазы» номинациясының жеңімпаздары жиналды.  Республикалық салтанатты Орал әкімі Нариман Тореғалиев ашты.

Қарағанды облысын «Студенттік құрылыс жасағының үздік сарбазы-2016» номинациясының женімпазы ҚММУ студенті (2-001 Фарм) Дарья Никитина көрсетті.

Іс-шара ұйымдастырушылары қатысушыларға арнап қызықты бағдарлама дайындады. Үздіктерді марапаттау салтанатты шарадан басқа форум делегаттары жаңа Тәуелсіздік алабында 125 ағаш отырғызылды. Жабылу салтанатын «Кешью» тобының қатысуымен концерт аяқтады.

Іс-шара өте қызықты өтті. «Жасыл ел» құрылыс жасақтарының өкілдері бір бірімен танысып, дос болды.

Енді 2017 жылдың ашылу салтанатын күтеміз.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім