Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу туралы
02 Желтоқсан 2016
2015 жылдың 16 қарашасында бекітілген №405-V (өз күшіне 2016 жылдың 16 наурызында енді) Қазақстан Республикасының «Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандырылу туралы» заңына сәйкес 2017 жылдың 1 шілдесінен бастап міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды (әрі қарай – МӘМС) енгізу қолға алынды.
Театршылдар, Сіздер үшін!
30 Қараша 2016
Күздің соңғы аптасында Театр өнері үйірмесі жанкүйерлерін Леонид Филатовтың «Ержүрек жігіт Федот – стрелец туралы» әйгілі пьесасының жаңа қойылымымен қуантты.
Ұлттық Денсаулық сақтау Палатасының өкілдерімен дөңгелек үстел.
30 Қараша 2016
2016 жылдың 25 қарашасында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Заманауи денсаулық сақтау жүйесін дамытудағы Ұлттық Денсаулық сақтау Палатасы мен қоғамдық ұйымдардың бірлескен ролі.
Интерндердің спартакиадасы
30 Қараша 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің интернатура факультеті универитеттің спорт клубына студент-интерндер үшін спорттық жарыс ұйымдастыруды ұсынды. Ұсыныс қолдау тапты және 25 қарашада ҚММУ Спорт клубы «Интерн - 2016» I спартакиадасын бастап кетті.
Тандем сапарға шықты
30 Қараша 2016
Еуроодақ мемлекеттерінде барлық өз еркімен қалайтын адамдар үшін құзыреттілікке ие болуда дербестікке негізделген «Өмір бойы оқыту» (Болон процесі түсінігінде) аясындағы бағдарламалар мен жобалар танымалдылыққа ие болып келе жатыр. 26 қараша күні орыс тілі кафедрасының ұйымдастыруымен «Тандем» тілдерді оқытудың инновациялық әдісі аясында алғашқы кездесу өтті.
Халықаралық ғылыми–тәжірибелік конференция
30 Қараша 2016
2016 жылғы қарашаның 23-24 жұлдызында Астана қаласында Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі «Ақпараттық-аналитикалық орталық» АҚ ұйымдастыруымен «Үш тілді білім беру: ұлттық және халықаралық тәжірибе» атты халықаралық ғылыми –тәжірибелік конференция өтті.
«Қант диабетімен дүниежүзілік күрес күні»
28 Қараша 2016
Қант диабетімен дүниежүзілік күрес күні Балалар аурулары №2 кафедрасы, кафедра меңгерушісі м.ғ.д. профессор Б.Т. Тукбекова, 6 курс, 6-026, 6-027, 6-028 топ интерндерімен қант диабетінің алдын алуға бағытталған мерекелік іс−шара өткізілді.
№39 М. Жұмабаев атындағы мектеп-гимназияда жүргізілген кәсіптік- бағдар жұмысы
25 Қараша 2016
Жалпы білім беретін мектептердің әрбір оқушысының болашақ мамандығын таңдау өз еркінде.Бұл кезде мұғалімдер мен ата-аналардың көмегі мамандық таңдауда, дұрыс шешім қабылдау үшін ажырамас рөл атқарады, өйткені осы орайда оқушылардың белсенді ұстанымы және болашақта қызмет таңдауы әлі қалыптаса қойған жоқ.
Оқу тәжірибесі бойынша жиналыс
24 Қараша 2016
15 қарашада акт залында жалпы медицина және стоматология факультетінің деканаты «Жалпы медицина» мамандығының 1-курс студенттері үшін «Кіші мейірбике көмекшісі (сырқаттардың күтімі бойынша)» оқу тәжірибесін өту ережелерін түсіндіру бойынша жиналыс ұйымдастырды.
Студенттер конференциясы
24 Қараша 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «Самұрық» Студенттік Республикасының ғылым министрлігімен және студенттік ғылым қоғамдастығымен бірігіп Дүниежүзілік ғылым күніне арналған «Ғылымдағы алғашқы қадамдар» атты І университетішілік конференциясын өткізді.