АИТВ инфекциясының алдын алу
06 Желтоқсан 2016
Иммунология және аллергология кафедрасында АИТВ инфекциясының алдын алуға арналған айлық іс-шаралар аясында өткізілген шаралар:
Тьюторлар клубы көкжиектерін кеңейтеді
05 Желтоқсан 2016
Әрбір студентке, әсіресе, 1-курс студентіне өз сұрақтарына жауап беретін, көмектесетін адамның болуы өте маңызды. Тьютор дегеніміз ол - оқытушы да, дос та. Сондықтан, тьюторға көп зат байланысты, мәселен, 1-курс студенттерінің жаңа ортаға, сабаққа және бір-біріне үйренуі.
Мен Тәуелсіз Қазақстанды бейнелеймін
05 Желтоқсан 2016
Тәуелсіздігі бар халық – болашағы бар халық. Тәуелсіздікке талпыныс Қазақ елінің бостандық рухы мен оған деген күресінен тұрады. Қазіргі таңда бірлігі жарасқан Қазақстанның тәуелсіздігіне 25-жыл толуына орай, №2 Ішкі аурулар кафедрасында «Мен Тәуелсіз Қазақстанды бейнелеймін» атты суреттер сайысы болып өтті.
Біздің волонтерлер
05 Желтоқсан 2016
25 қарашада АИТВ/ЖИТС алдын алу бойынша өтетін жылсайынғыайлықтың шеңберінде музыкалық комедия театрында Облыстық ЖИТС-пен күресу және алдын алу орталығы қызметкерлері «Мен – ЖИТС-тің алдын алу үшін» науқанын өткізді.
Құттықтаймыз!
05 Желтоқсан 2016
Қазақстан Республикасының 2011 жылдың 19 мамырындағы №830 «Ғылым және мемлекеттік ғылыми шәкіртақылар саласындағы сыйақылар туралы» қаулысы мен ҚР Білім және ғылым министрінің 2016 жылдың
ҚММУ ҚЫРАНЫ – 2016
05 Желтоқсан 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті жоғары санатты медицина саласына мамандарды дайындаудан басқа, өзінің спорттық дәстүрлерімен әйгілі.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
05 Желтоқсан 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Стоматология» мамандығының 1- курс студенті Битенов Жәнібекті Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған эстрадалық-вокалдық «Екі жұлдыз» конкурсындағы «Көрермендер көзайымы» номинациясындағы жеңісімен құттықтайды.
Факультетаралық лигаларының КТК
05 Желтоқсан 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім университетте алғаш рет Факультетаралық лигалардың КТК ұйымдастырды.
ҚР Тұңғыш Президенті күніне арналған көптілділік сауалнама есебі
05 Желтоқсан 2016
29.11.2016 ж. Шет тілдер кафедрасы ҚР Тұңғыш Президенті Күніне орай сауалнама өткізілді. Сауалнамаға 2011,2012 ЖМ 2 - курс студенттері қатысты. Сауалнама мемлекеттіміздің әнұранымыздан,Бірінші Президент Н.Ә. Назарбаев туралы бейне жазудан басталды.
02 Желтоқсан 2016
2016 жылдың 28 қарашасында Алматы қаласында ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің қолдауымен және Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасының ұйымдастыруымен, ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай денсаулық сақтау мекемелері арасында «Мәңгілік Ел: Қазақстанның кемел болашағы» атты І республикалық байқау өтті.