Менің Елім – Мәңгілік Ел
07 Желтоқсан 2016
25 қараша күні Серік Сәпиев атындағы бокс орталығында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 25 жыл толуына орай, «Менің Елім – Мәңгілік Ел» атты Қазақстан халқы Ассамблеясының жалпыреспубликалық жастар науқаны өтті . Науқанға "Мейіргер ісі" мамандығының IV курс студенттері қатысты. Сондай-ақ, Қарағанды қаласының барлық ЖОО студенттері мен оқушылары қатысты.
"Дін және Әйел" Форумы
07 Желтоқсан 2016
24 қараша күні ҚЭУ "Дін және Әйел" атты форум өтті, мұнда "Мейіргер ісі" мамандығының IV курс студенттері қатысты. Форумда әйелдердің діндегі құқықтары, сондай-ақ, жастардың дәстүрлі құндылықтары мәселелері талқыланды.
Эвтаназия – қолдаужәне қарсы болу
07 Желтоқсан 2016
"Эвтаназия – қолдаужәне қарсы болу", осы тақырып бойынша "Мейігерісі" мамандығы пәнінде студенттік ғылыми үйірме отырысы ,олып өтті.
Табысты тәжірибе
07 Желтоқсан 2016
Қарағанды Мемлекеттік Индустриалды Университетінде «Жастар арасында салауатты өмір салтын қалыптастырудың заманауи мәселелері»тақырыбында IV республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті. Конференцияға «Мейіргер ісі» мамандығының студенттері қатысып, «Салауатты өмір салты және оның құрамдас бөліктері" секциясында баяндама оқыды.
Дүниежүзілік шылым шегумен күрес күні
07 Желтоқсан 2016
Қарашаның 30-ы күні 4-ші жатақханада Дүниежүзілік шылым шегумен күрес күнінеарналған іс-шара өтті. Ұйымдастырушы – орыс тілі кафедрасы. «Қоғамдық денсаулық сақтау» және «Мейіргер ісі» мамандықтарының 1-курс студенттері аға оқытушы Ж.Т.Омашеваның жетекшілігімен шылым шегудің зиянын анық көрсететін таныстырылым дайындап, көпшілік алдына ұсынды.
Кіші кубок - біздікі!
07 Желтоқсан 2016
15-17 қарашада Астана қаласында жаңа «Көңілді тапқырлар алаңы» республикалық телевизиялық жобасының КТК жарты финалдық ойыны болып өтті. Жобаның ойыны «Қазақстан» ұлттық телеарнасынан көрсетілді.
«Серпін-2050» жобасы аясында өткен республикалық семинар
07 Желтоқсан 2016
10.09.2015ж. Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрінің бұйрығымен бекітілген «Серпін-2050» Шаралар жоспарына сәйкес 28-29 қарашада Щучинск қаласында «Дискавери-Боровое» сауықтыру орталығының базасында оқу орындарының өкілдері
«Аламан» республикалық фестивалі
07 Желтоқсан 2016
2014 жылдан бері Қазақстанда еңбек ресурстарының молдығы орын алып отырған республиканың оңтүстік өңірінің жастарын еңбек ресурстарына сұраныс көп батыс және солтүстік аймақтарда білім алуға жағдай жасап, кейін сол жерлерде жұмысқа орналастыру мүмкіндігін қарастыру мақсатында «Серпін-2050» «Мәңгілік ел жастары-индустрияға» атты мемлекеттік бағдарламасы жұмыс жасап келеді.
Біз дәл сіздің осы мамандықты таңдағаныңызға өте қуаныштымыз!
06 Желтоқсан 2016
2011 жылдан бастап ҚММУ клиникаға кіріспе кафедрасының ассистенттерімен №1 қалалық клиникалық аурухана филиалы (Пришахтинск ауданы) базасында 1 және 2 курс студенттері арасынан стационарда өз еркімен науқастарды күту жұмыстарын ұйымдастыру шаралары жүргізілуде.
АИТВ алдын алу туралы не білесің?
06 Желтоқсан 2016
ЖИТС қарсы дүниежүзілік күрес күні орай айлық шараны иммунология және аллергология кафедрасының қызметкерлері Р.Т.Кожанова, Б.С.Қошқарбаева «Жалпы медицина» мамандығының 3-курсының 3-016, 3-040, 3-044 топ студенттерімен бірлесіп АИТВ алдын алуға арналған ашық сабақ өткізді.