Эвтаназия – қолдаужәне қарсы болу

07 Желтоқсан 2016

"Эвтаназия – қолдаужәне қарсы болу", осы тақырып бойынша "Мейігерісі" мамандығы пәнінде студенттік ғылыми үйірме отырысы  ,олып өтті.

Отырысты ІІ курс студенті Наргиз Кайыржанова бастады, эвтаназия мәселелері, әлемдегі және әр түрлі елдердегіадамдардың тәжірибесі туралы айтып берді.

Отырыс"Мейігер ісі" мамандығының IIжәне IVкурс студенттері арасындағы дебат үлгісінде жалғасты. Эвтаназия тәжірибесінен айқын  мысалдар, дәлелдер келтірілді. Студенттер қызықты, өткір пікірталас жасай отырып, эвтаназияны "қолдаймын" және "қарсы боламын" деп өз көзқарастарын білдірді.

Отырысқа "Мейіргер ісі" мамандығына  жауапты Н.Н. Седач, оқу ісінің меңгерушісі Ж. А. Калбеков, магистрант И. А. Большакова шақырылды.

"Мейіргер ісі" мамандығы пәнінің оқытушысы А.Р. Айтмагамбетов