Фридрих Эберт атындағы қордың қолдауымен «Оралық Азия жастары. Қазақстан» атты зерттеу Жобасы
09 Желтоқсан 2016
Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі, 120 үй, мекенжайында ҚР «Cairo» Фридрих Эберт атындағы қордың қолдауымен «Орталық Азия жастары. Қазақстан» зерттеу Жобасы өтті. Бұл зерттеу жобасына Қазақстанның 14 обылысынан 14 – 29 жас аралығындағы 1000 нан астам жастар қатысты.
«Тәуелсіз Қазақстан» зияткерлік ойыны
09 Желтоқсан 2016
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығын тойлау қарсаңында №2 ішкі аурулар кафедрасының оқытушылары мен интерндерінің, интернатура деканатының ұйымдастыруымен жыл сайынғы дәстүр бойынша, түрлі дайындық бағытындағы интерндер арасында зияткерлік ойын өткізілді.
«Күлкі клиникасы» финалда
09 Желтоқсан 2016
2 желтоқсанда Кеншілер мәдениет үйінде КТК ойынының 2016 жылғы маусымының финалдық ойыны болып өтті. Ең көңілді және тапқырлар атағына финалда 3 команда кездесті: «Үлкен жарылыс теориясы», «Адамдар құрамасы» (ҚарМУ) және «Күлкі клиникасы» (ҚММУ).
Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіне (ХҚТУ) академиялық ұтқырлық
09 Желтоқсан 2016
Академиялық ұтқырлық Қарағанды мемлекеттік медицина университеті қызметінің маңызды бағыттарының бірі болып табылады.
Біз өмірді таңдаймыз
08 Желтоқсан 2016
25 қарашада Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім "Самұрық" СР әлеуметтік жұмыс жөніндегі министрлігімен және Қарағанды облыстық ЖИТС алдын алу және онымен күресу орталығымен бірлесе Музыкалық комедия театрында Дүниежүзілік ЖИТС-пен күрес күніне арналған акция өткізді.
Құқықтық сауаттылық күні
08 Желтоқсан 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім "Самұрық" СР құқық пен мүдделерді қорғау жөніндегі министрлігімен бірлесе отырып, құқықтық сауаттылық күнін өткізді.
Республикалық турнирдің күмісі
08 Желтоқсан 2016
Алдағы аптада Қарағандыда баскетболдан Республикалық турнир болып өтті. ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған жарыс Астана, Қарағанды, сонымен қатар, басқа аймақтардың командаларының қатысуымен өтті, Турнир ойындары ҚЭУ спорт базасында өтті. Турнирде еліміздің барлық ЖОО үздік спортшылары бас қосты.
Ұлт денсаулығы күні!
08 Желтоқсан 2016
Алдымызда сенбіде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Конферансье» үйірмесімен бірлесе Станиславский атындағы театрда Қазақстанның денсаулық сақтау саласындағы жетістіктеріне арналған «Ұлт денсаулығы» концертін ұйымдастырды.
Алматыда Гран-при
08 Желтоқсан 2016
Алматыда У.Жолдасбеков атындағы студенттер сарайында«Мен жастарға сенемін!» IV республикалық патриоттық студенттік фестивалінің Гала-форумы болып өтті. Осы жылы айтулы форум Тұңғыш Президент күніне және ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналды.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
08 Желтоқсан 2016
Жалпы медицина және стоматология факультетінің деканаты «Жалпы медицина» мамандығының келесі 1-курс студенттерін Оңтүстік Қазақстан педагогика университетінде өткен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған «Интеграция, дәстүр және инновациялар»