Жазу және идеялар генерациясы үрдісін ұйымдастыру технологиясы
14 Желтоқсан 2016
Анық, жинақы және дәлелді ғылыми мәтін жазу тәжірибесі алғаш студенттік жұмыстардан басталады және үнемі жалғасады. Ғылыми мәтін жазу қабілеті өзге зерттеушілік қабілеттерге қарағанда негізгі болып табылады.
Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес күні
14 Желтоқсан 2016
Данияр Базарбай жалпы медицина және стоматология факультетінің бірінші курс студенті (1-001 топ), сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыпта бейнероликтер мен вайндар облыстық конкурсында жеңімпаз болып атанды (жетекшісі – орыс тілі кафедрасының оқытушысы Е.Р.Келлер).
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
13 Желтоқсан 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) ғылыми дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторанттар Колесникова Евгения Александровнаны (ғылыми кеңесшілері Л.Е.Муравлёва, б.ғ.д., профессор, ҚММУ биологиялық химия кафедрасы меңгерушісі
PhD курсның бағдарламасы: RESEARCH METODOLOGY
13 Желтоқсан 2016
2016 жылдың 28 қарашасынан 9 желтоқсан аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Хорватиядағы Загреб Медицина университетінің медицина докторы, фармакология профессоры, PhD бағдарламасы директоры, еңбек сіңірген профессоры Здравко Лацковичтың қатысуымен PhD докторанттарға арналған PhD курс бағдарламасы: RESEARCH METODOLOGY өтті.
ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған көптілділік зияткерлік ойынының есебі
13 Желтоқсан 2016
2016 жылдың 07 желтоқсанында ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған шет тілдер кафедрасы ұйымдастыруымен 1-курс студенттері арасында көптілділік интеллектуалды ойыны ҚММУ–нің №4 жатақханасында өтті.
Құқықбұзушылықтың алдын алу
12 Желтоқсан 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Қазақстан студенттерінің Альянсы» белсенділерімен бірлесіп № 7 жатақханада шет ел студенттері Қарағанды ОПБ учаскелік полиция инспекторларымен кездесуін өткізді.
Денсаулығың өз қолыңда
12 Желтоқсан 2016
2016 жылдың қараша айының 29 жұлдызында 1 қараша - 1 желтоқсан аралығында өтетін ЖИТСке қарсы күрес айлығы аясында «Жұлдыз» Жастар Медициналық Орталығы жастармен жұмыс жөніндегі бөліммен бірлесе отырып «Денсаулығың өз қолыңда» ұранымен зияткерлік ойын өткізді.
VI Республикалық студенттік ғылыми-практикалық конференция «Жастар арасында салауатты өмір салтын қалыптастырудың заманауи мәселелері»
12 Желтоқсан 2016
Жастар денсаулығын сақтау және дамыту, студенттердің денсаулығын және олардың салауатты өмір салтын қалыптастыру сұрағы-негізгі мәселе.
«28 ілмек» қайырымдылық клубы
12 Желтоқсан 2016
Қазақстанның әрбір қаласында өте төмен салмақпен туылған балаларды емдейтін перинаталдық орталықтардың бөлімдері бар. Бұл топтағы тірі қалу пайызы шамамен 10% құрайды. Статистика бойынша 1 миллионға жуық шала туылған балалар, көп ұзамай өледі: өйткені олардың, тыныс алу, көру немесе ас қорыту жүйелерінде ақаулар болуы мүмкін.
Балалар дәрігері үшін ең үлкен бақыт – балалардың күлкісі!
12 Желтоқсан 2016
Бала - өмір гүлі, ата – аналардың көз қуанышы екені белгілі. Бұл сөздердің күнделікті айтылып, үйреншікті болып кеткені соншалық, тіпті бұл сөздерде терең мағына мен үлкен мәннің жатқанын байқамаймыз. Ата – ана үшін зор бақыт - баласының бақытты болуы. Балалар - біздің болашағымыз. Болашағымыз жарқын, жетістіктерге толы болуы үшін әр баланың дені сау болуы шарт.