Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай
23 Желтоқсан 2016
Заманауи Қазақстан – тұрақты экономикасы және болашаққа деген жоспары бар, тәуелсіз, егемен, демократиялық мемлекет. Бүгінде Қазақстан өзінің құқықтары мен мақсаттарын батыл мәлімдейді.
«Тәуелсіздік туымен» атты әдебиеттік- ән кеші
22 Желтоқсан 2016
2016 жыл- бұл біздің еліміздегі әрбір азаматтың өміріне ерекше әсер беретін жыл болып табылады. Біз Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 –жылдық салтанатты мерекесін тойлайтын куәгерлерміз.
Біз АИТВ алдын алу үшін!
22 Желтоқсан 2016
2016 ж 2 желтоқсанда «Жұқпалы аурулар және дерматовенерология» кафедрасында Дүниежүзілік ЖИТС- пен күресу күніне орай дәстүрлі жыл сайынғы конференция өтті.
Қазақстанның Тәуелсіздік күніне арналады
15 Желтоқсан 2016
Қазақстан Республикасының ең басты мемлекеттік мерекесі Тәуелсіздігімізге 25 жыл толуына орай, "Мейіргер ісі" мамандығының студенттері үшін "Біздің Отанымыз – Қазақстан" атты зияткерлік ойын түрінде кураторлық сағат өткізілді.
1 желтоқсан – Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күн
15 Желтоқсан 2016
2016 жылдың 6 желтоқсанында эпидемиология және коммуналды гигиена кафедрасы №4 жатақханада жастар арасында АИТВ – инфекциясының алдын алу бойынша тренинг өткізді. Тренингтің мақсаты студенттерді өздерінің қаупін бағалауға, қауіпті жағдайлардан алыс болуға және өздері мен жақындарын қорғауға үйрету болды.
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығымен!
15 Желтоқсан 2016
Алдында акт залында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған салтанатты жиналыс өтті.
Құттықтаймыз!
14 Желтоқсан 2016
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығын мерекелеуіне байланысты біліктілігі жоғары мамандарын дайындау бойынша университет жұмысына жоғары үлесі, адал еңбегі үшін университеттің келесі қызметкерлеріне алғыс жариялансын
ЖИТС-ге жол бермейік!
14 Желтоқсан 2016
Дүниежүзілік ЖИТС-мен (СПИД-пен) күрес күніне арналған бағдарлама шеңберінде 2016 жылдың 25 қараша күні, Иммунология және аллергология кафедрасының меңгерушісі, М.А. Ғазалиева және кафедраның көмекші-стажер М.Р. Измайловичтің басшылығыммен
Тәуелсіздіктің 25 жылдығымен!
14 Желтоқсан 2016
Орыс тілі кафедрасының оқытушылары және жалпы медицина мен стоматология факультетінің 1-курс студенттері өз университеттерін және барлық қазақстандықтарды Тәуелсіздіктің 25 жылдығымен құттықтап, бұл мерекеге кавер-эстафетасын арнады.
«Ұлы тарих- ұлы болашаққа апарар жол» атты әдеби конкурсы
14 Желтоқсан 2016
9-шіжелтоқсанда Е.А.Бөкетов атындағы ҚарМУ-де «Мәңгілік ел» ұлттық идеясының шегінде «Ұлы тарих-ұлы болашаққа апарар жол» атты әдеби конкурс өткізілді.